domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Zimní dětské tábory 

Nevíte, kam poslat  děti na jarní prázdniny? Chcete dopřát dětem zábavu, kontakt s dalšími dětmi a také aby byly na čerstvém vzduchu a nechcete zařizovat lyžarskou výbavu a mít další finanční náklady spojený s pobytem na horách (např. vlekovné)?  Nebo Vaše děti nerady lyžují, ale nadšeně staví sněhuláky a sjíždí kopce na bobech?

Pošlete vaši ratolest s námi na zimní tábor do Svoru, kde jsme pro ně připravili týden plný zábavy (bez lyžování) včetně celotáborové hry. Na děti se už teď těší naši oblíbení hlavní vedoucí: Zuzka Šebelíková, Hanka Švarcová a Lukáš Hladík alias Brumík. Připraveny jsou hry v klubovnách (např. ping pong a florball v tělocvičně) a samozřejmě pobyt na čerstvém vzduchu a doufáme, že snad na sněhu:)

Dopřejte dětem po koronavirovém pobytu v domácím prostředí pobyt s vrstevníky a jiné prostředí:)

V případě zájmu, stačí jen vyplnit nezávaznou přihlášku zde

Místo Termín

Cena pobytu

Pro koho jsou JP určeny
Svor 13. – 19. 2. 2022 4 600 Kč Liberecký kraj
Svor 6. – 12. 3. 2022 4 600 Kč Praha 1 – 5
Svor 13. – 19. 3. 2022 4 600 Kč Praha 6 – 10

Ubytování a stravování

V zimních měsících jsou děti ubytovány v pokojích na bungalovech, které jsou rozděleny na dvě části. V každé půlce bungalovu se nacházejí dva pokoje pro děti, jeden pro vedoucí a sociální zařízení. Děti se tak nemísí ve velkých skupinách. Jídlo mají děti 6krát denně a je zajištěn celodenní pitný režim.