domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Spolková činnost

Náš spolek se práci s dětmi věnuje už řadu let. Naší hlavní náplní je pořádání nejrozmanitějších táborů v průběhu celého roku a na to navazujících akcí. Aby s námi mohly jezdit děti od těch nejmenších, pořádáme tábory pro rodiče s dětmi, kde i úplní špunti zažijí, co to je táborové dobrodružství. Nebo naopak na táboře můžete potkat děti už vskutku přestárlé, vlastně mladé dospělé, kteří se zuby nehty drží role dítěte a stále s námi jezdí, i když jim už táhne na 18. rok. Pak volně přejdou do funkce vedoucího a rozšíří tak naši partu.

Silvestr 2022

Už tradičně jsme přivítali rok 2023 společně s našimi vedoucími ve Svoru. Tentokrát se zábava nesla v duchu kostýmů. Každý si měl připravit masku, která začíná na první písmeno z jeho křestního jména. Počasí bylo téměř letní, tak jsme si připadali jak na táboře.

Tábory 2022

V létě jsme uspořádali 3 turnusy letních táborů ve Svoru a jeden v Hrachově. Přenesli jsme se do starého Řecka a náležitě jsme si to užili. Tolik bohů na jednom místě, jako po bájnou horou Klíč, nebylo ani v Řecku. V Hrachově jsme připravili tábory pro rodiče s dětmi.

Silvestr

29.12.2021 se skoro všichni naši vedoucí sešli ve Svoru, abychom společně přivítali Nový rok. Naše největší přání bylo, aby nám Covid umožnil uspořádat tábory. 

Mikulášská on – line

V posledních dvou letech jsme se trochu báli, jak budeme moct fungovat, ale naštěstí covid dal v létě pokoj a my tak mohli spokojeně běhat po lesích, převlékat se do masek a opékat buřty. Abychom zůstali s dětmi v kontaktu, uspořádali jsme například Mikulášskou on-line. Před covidem by nikoho nenapadlo, že to půjde, ale opak je pravdou. A tak jsme si všichni zatančili dohromady před svými monitory náš oblíbený fireball.

Sezóna 2021

Během léta jsme uspořádali tři turnusy letního tábora ve Svoru a jeden v Hrachově.  Při celotáborové hře jsme se všichni zapojili třeba do hledání kouzelného kamene Kimbembe. Museli jsme ho najít dřív než hamižný Hugo Boss. To se naštěstí povedlo.
V Hrachově, kde se konaly dva turnusy tábora pro rodiče s dětmi, museli malí rytíři vypátrat poklad krále Artuše. I tam to všichni zvládli a na konci se mohli těšit z pokladu.