domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Spolková činnost

Táborový ples 2023

Táborový ples

V listopadu jsme uspořádali táborový ples v kulturním domu Kyje v Praze. 

Během večera se tančilo za rytmu skvělých kapel – kapela Martina Macha a Ešnerbandu. Dorazilo řada přátel, současných i bývalých táborových dětí, vedoucích atd. Zhlédli jsme dvě taneční vystoupení. 

Byl to skvělý, nezapomenutelný večer. 

 

Letní tábory 2023 se opravdu vydařily. Léto bylo opravdu krásné, pršelo nám velmi výjimečně. Děti si vyzkoušely, jaké to je absolvovat společenský večer- ples.  Děti se naučily základy společenských tanců – polka, cha-cha, jive a blues. Bylo krásné sledovat i puberťáky, jak se skvěle baví, tančí.. Dále si během tábora zazpívaly u táboráku, absolvovali netradiční překážkovou dráhu zvanou Svorťan, změřili síly na Svorské olympiádě a mnoho dalšího. Moc děkujeme rodičům za důvěru, že nám svěřují tvé ratolesti a my máme možnost jim zajistit zážitky, na které budou vzpomínat celý život. 

Uskutečnili jsme i dva turnusy letních táborů pro děti a rodiče v Hrachově. Počasí nám opět vyšlo, děti zakusily nejrůznější aktivity (výtvarné, sportovní, zálesácké). Pobytem je provázel Mimoň a Spongebob, kteří pro děti a rodiče uspořádali bazénovou párty, grilování, řadu diskoték aj. 

Děkujeme všem rodičům a dětem za skvělé prázdniny 2023, už teď se těšíme na ty příští…

Náš spolek se práci s dětmi věnuje už řadu let. Naší hlavní náplní je pořádání nejrozmanitějších táborů v průběhu celého roku a na to navazujících akcí. Aby s námi mohly jezdit děti od těch nejmenších, pořádáme tábory pro rodiče s dětmi, kde i úplní špunti zažijí, co to je táborové dobrodružství. Nebo naopak na táboře můžete potkat děti už vskutku přestárlé, vlastně mladé dospělé, kteří se zuby nehty drží role dítěte a stále s námi jezdí, i když jim už táhne na 18. rok. Pak volně přejdou do funkce vedoucího a rozšíří tak naši partu.

Silvestr 2022

Už tradičně jsme přivítali rok 2023 společně s našimi vedoucími ve Svoru. Tentokrát se zábava nesla v duchu kostýmů. Každý si měl připravit masku, která začíná na první písmeno z jeho křestního jména. Počasí bylo téměř letní, tak jsme si připadali jak na táboře.

Tábory 2022

V létě jsme uspořádali 3 turnusy letních táborů ve Svoru a jeden v Hrachově. Přenesli jsme se do starého Řecka a náležitě jsme si to užili. Tolik bohů na jednom místě, jako po bájnou horou Klíč, nebylo ani v Řecku. V Hrachově jsme připravili tábory pro rodiče s dětmi.

Silvestr

29.12.2021 se skoro všichni naši vedoucí sešli ve Svoru, abychom společně přivítali Nový rok. Naše největší přání bylo, aby nám Covid umožnil uspořádat tábory. 

Mikulášská on – line

V posledních dvou letech jsme se trochu báli, jak budeme moct fungovat, ale naštěstí covid dal v létě pokoj a my tak mohli spokojeně běhat po lesích, převlékat se do masek a opékat buřty. Abychom zůstali s dětmi v kontaktu, uspořádali jsme například Mikulášskou on-line. Před covidem by nikoho nenapadlo, že to půjde, ale opak je pravdou. A tak jsme si všichni zatančili dohromady před svými monitory náš oblíbený fireball.

Sezóna 2021

Během léta jsme uspořádali tři turnusy letního tábora ve Svoru a jeden v Hrachově.  Při celotáborové hře jsme se všichni zapojili třeba do hledání kouzelného kamene Kimbembe. Museli jsme ho najít dřív než hamižný Hugo Boss. To se naštěstí povedlo.
V Hrachově, kde se konaly dva turnusy tábora pro rodiče s dětmi, museli malí rytíři vypátrat poklad krále Artuše. I tam to všichni zvládli a na konci se mohli těšit z pokladu.