domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Rekreační středisko Šlovice

V roce 2017 zakoupila firma Star Line nové rekreační středisko ve Šlovicích. Kapacita tohoto rekreačního zařízení je 130 míst a naši klienti jistě ocení, že všichni rekreanti jsou ubytováni v jedné budově.

Objekt je vhodný k uspořádání letních dětských táborů, škol v přírodě, team buildingových školení, svateb a dalších sportovních i společenských akcí.

Areál je taktéž skvělé místo na svatbu v přírodě, ubytování sportovního soustředění, fotbalového soustředění, ubytování pro cyklisty, rekreace pro seniory,  i jakékoli jiné ubytování v přírodě jako je např. táborová základna, taneční soustředění, duchovní setkání, silvestrovské oslavy, svatební oslavy apod.

Levné ubytování na Křivoklátsku vhodné pro rodiny, skupiny přátel i jednotlivce.

Ubytování

Prostorná vytápěná zděná budova je rozdělena na dvě části, budovu A a budovu B. V budově A jsou k dispozici pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, na každém patře jsou k dispozici také učitelské pokoje s lednicí, TV a vlastním sociálním zařízením. V budově B se nachází dvou až pětilůžkové pokoje a apartmány, většina s vlastním sociálním zařízením. Při teplém počasí se mohou klienti ubytovat rovněž ve čtyřech prostorných dřevěných chatkách s kapacitou 4 míst.

Stravování

Jídelna má kapacitu zhruba 80 míst, v případě většího počtu rekreantů se jídlo vydává ve dvou směnách. Nabízíme plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři, pro dětské pobyty též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. Jídelní lístek předkládáme klientům v den zahájení pobytu. Nebráníme se možným změnám, připomínkám a námětům. V případě zájmu jsme po dohodě schopni připravit slavnostní tabuli, chlebíčky, dorty nebo zmrzlinové poháry pro děti. Přizpůsobíme se rovněž Vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře aj.). Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu. Pro podnikové akce připravíme občerstvení na oslavy, školení či prezentace.

Společenské místnosti

V rekreačním zařízení se nachází 4 klubovny, které lze využít pro výuku, školení či jako útočiště v případě nepříznivého počasí. Všechny klubovny jsou vybaveny tabulemi. Pro uspořádání společenského večera či diskotéky je vhodné využít jídelnu, při menším počtu osob i prostory baru.

Sportoviště a zábava

Ve venkovní části areálu je našim klientům k dispozici venkovní bazén, beachové hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na fotbal a hřiště s umělým povrchem (volejbal, tenis). Pro menší děti je připraveno mnoho prolézaček (houpačky, skluzavka, lanovka, pyramida, kolotoč) a dětský domeček s pískovištěm. Okolní lesy nabízejí mnoho příležitostí pro vycházky a různé hry. Učitelé mohou pro chvíle nerušeného odpočinku využít tři sauny.