domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

5 výhod spolupráce

1. Mnohaleté zkušenosti

Jsme zavedená firma, která se dětským rekreacím věnuje už více než 25 let.

2. Moderní rekreační střediska

Vlastníme a sami provozujeme čtyři rekreační střediska, proto můžeme vyjít klientům v jejich požadavcích maximálně vstříc. Každoročně střediska vylepšujeme a renovujeme. Kapacitně jsme schopni zajistit ubytování pro celé školy či stupně, čímž škole odpadají starosti se suplováním. Pro větší pobyty navíc nabízíme zvýhodněné ceny.

3. Dostatek místa pro výuku i zábavu

Ve střediscích se nachází dostatek učeben, které umožňují kvalitní, ničím nerušenou výuku a také velké společenské místnosti vhodné pro pořádání hromadných akcí. Naše střediska poskytují dětem celou škálu sportovního vyžití i zábavy. V areálech se nachází několik hřišť, bazén, minigolf, horolezecká stěna, lanový park, trampolína, nafukovací krtek a velký terč (viz. foto) a řada dalších atrakcí.

4. Sehraný tým spolupracovníků

Během pobytu se v odpoledních a večerních hodinách o děti starají zkušení vychovatelé. Učitelé mají v tuto dobu volno a mají tak možnost si pobyt v našich střediscích náležitě užít. Z důvodu bezpečnosti i nočního klidu je v areálu přítomen noční hlídač. O zdravotní stav dětí se po celou dobu pobytu stará kvalifikovaný zdravotník.

5. Zábavný i poučný program

Pro děti každoročně připravujeme poutavou celopobytovou hru, doprovázenou natočenými scénkami, které příběh vhodně doplňují. V průběhu pobytu děti zažijí různé činnosti – sportovní, kreativní, intelektuální, takže si u nás přijde na své úplně každý. Součástí pobytu je i celodenní výlet do vámi vybraných destinací.