domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

8 důvodů, proč jet s námi

1. Tradice

Pořádání letních dětských táborů se věnujeme od roku 1993.

2. Pečlivá příprava

Tábory nejsou jen náš koníček, ale i povolání. Proto se jejich přípravě můžeme naplno věnovat po celý rok.

3. Vlastní rekreační střediska

Objekty, kde se tábory pořádají, patří naší firmě, a proto není problém dohlížet na dodržování vysoké kvality ubytování a stravování. Každoroční investice přináší dětem nové atrakce, hračky a zážitky.

4. Program

Program sestavujeme tak, aby byl pestrý a vyvážený. Během dopoledne se děti věnují vybranému kroužku, na odpoledne je připravena celotáborová hra a nejrůznější oddílové programy (sport, zálesáctví aj.) Důležité je, aby se děti na táboře nikdy nenudily.

5. Oddílový vedoucí

Všichni naši vedoucí jsou prověření profesionálové. Jedná se převážně o studenty vysokých škol, kteří prošli naším školením z psychologie, zdravovědy, bezpečnosti práce i programu. Dokáží se držet pokynů, ale zároveň i zdravě improvizovat, hrát si a tvořit.

6. Výlety

Každý rok hledáme nové výletové destinace a nabízíme tak dětem možnost poznávat zajímavá místa v České republice a zároveň se pobavit s kamarády. Díky široké nabídce se děti nemusí obávat, že by musely několikrát za sebou navštívit stejné místo.

7. Variabilita

Při výběru našeho letního tábora si můžete zvolit typ ubytování (chatky, bungalovy, stany), dopolední zájmový kroužek a libovolný výlet. Dá se říci, že velkou část programu máte možnost vybrat Vy sami po poradě s dětmi.

8. Příroda a čerstvý vzduch

Všechny naše areály jsou obklopeny překrásnou přírodou, lesy a loukami.