domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Rekreační středisko Svor

Ubytování

Rekreační středisko Star Line Svor prošlo v nedávných letech kompletní rekonstrukcí a nabízí klientům komfortní ubytování ve zděných budovách nebo v dřevěných chatkách. Během letních dětských táborů jsou k dispozici též stany s podsadou. Areál je ozvučený a osvícený, do pokojů a chatek je zavedena elektrická energie. Voda pochází z vlastního zdroje, je pitná a splňuje veškeré standardy.

Objekt je vhodný k uspořádání škol v přírodě, letních dětských táborů, team buildingových školení, svateb a dalších sportovních i společenských akcí.

Budovy

Ve středisku se nachází 6 zděných budov, z toho jsou 3 bungalovy jsou zcela totožné. Mají dva oddělené vchody a v každé části bungalovu se nachází jeden dvojlůžkový a dva šestilůžkové pokoje, které mají na chodbě společné sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo). Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi a nočními stolky. Na chodbách jsou umístěny věšáky a botníky. Kapacita zděných budov je cca 120 lůžek.

Ve středisku najdete i bungalovy s jednolůžkovými či dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (vhodné pro náročnější klienty, učitele)

Dřevěné chatky

Dřevěné čtyřlůžkové chatičky o celkové kapacitě 176 osob jsou k dispozici od dubna do října. Chatičky jsou zařízeny dvěma palandami, skříněmi, stolkem a židličkou. V chatičkách je zavedena elektřina. Jsou zatepleny, ale v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Rekreanti mají k dispozici zrekonstruované sociální zařízení s podlahovým topením a hudbou které je umístěno ve spodní části rekreačního střediska.

Společenské místnosti

Jelikož se specializujeme na školy v přírodě, je součástí areálu řada společenských prostor, které lze využít pro výuku, školení či jako útočiště v případě nepříznivého počasí. V rekreačním středisku je 11 učeben, které jsou vybaveny tabulemi a multifunkční sál s dataprojektorem, promítacím plátnem a zvukovou aparaturou včetně mikrofonu. Rekreantům je dále k dispozici společenská místnost vybavená televizí s DVD přehrávačem a bar s krbem. Ve středisku je přístup na internet. Pro všechny akce je možné uspořádat diskotéku s různými světelnými efekty, které jsou zejména pro děti jedním z největších zážitků.

Sportoviště

Rekreační středisko nabízí řadu sportovišť. K dispozici jsou dvě betonová hřiště (jedno je vybavené maninely a využívá se na floorball), jedno travnaté a hřiště na beachvolejbal. Všechna hřiště jsou oplocena. Samozřejmostí jsou, fotbalové branky a koše na basketbal. Rekreanti mohou využít také tělocvičnu s nebo bez bez pingpongových stolů. Pro nejmenší je u nás postaveno dětské hřiště. Travnatá louka uprostřed areálu nabízí vhodné podmínky pro příznivce softbalu, badmintonu nebo střelbu z luků. Je možné též vyzkoušet horolezeckou stěnu. Všichni rekreanti mohou využívat také venkovní bazén. V areálu je k dispozici party stan o rozměrech 12×15 m vhodný zejména pro taneční výuku. Do stanu je zavedena elektřina.

Party stan


Stravování

Stravování probíhá přímo v areálu. Jídelna má kapacitu zhruba 120 míst, v případě většího počtu rekreantů se jídlo vydává ve dvou směnách. Nabízíme plnou penzi, tj. snídani, oběd a večeři, pro dětské pobyty též dopolední a odpolední svačinu. Po celý den je v jídelně k dispozici čaj nebo ovocná šťáva. Jídelní lístek předkládáme klientům v den zahájení pobytu. Nebráníme se možným změnám, připomínkám a námětům. V případě zájmu jsme po dohodě schopni zařídit výběr ze dvou jídel, připravit slavnostní tabuli, chlebíčky, dorty nebo zmrzlinové poháry pro děti. Přizpůsobíme se rovněž vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře aj.). Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu. Pro podnikové akce připravíme občerstvení na oslavy, školení či prezentace.

Máte-li zájem o naše služby pro váš pobyt, neváhejte nás kontaktovat:

telefonicky +420 777 005 003 nebo na e-mail roman.houska@starline.cz.

Cenu za služby vám rádi zašleme na základě vaší specifikace pobytu (cena závisí na počtu osob, délce termínu, atd.)