domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Rekreační středisko Hrachov 167

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km. U příjezdové cesty se nachází zděná budova a za ní 17 dřevěných chat, hřiště a sociální zařízení pro chaty. V roce 2022 prošel objekt výraznou renovací (výměna oken, rekonstrukce sociálního zázemí určené pro chatky, atd). 

Objekt je vhodný k uspořádání letních dětských táborůškol v přírodě, team buildingových školení, svateb a dalších sportovních i společenských akcí.

Areál je taktéž skvělé místo na svatbu v přírodě, ubytování sportovního soustředění, fotbalového soustředění, ubytování pro cyklisty, rekreace pro seniory,  i jakékoli jiné ubytování v přírodě jako je např. táborová základna, taneční soustředění, duchovní setkání, silvestrovské oslavy, svatební oslavy apod.

Levné ubytování ve Středočeském kraji vhodné pro rodiny, skupiny přátel i jednotlivce. 

Ubytování

Zděná budova

Budova disponuje celkem čtyřlůžkovými pokoji pro děti (bez paland), pro paní učitelky nabízíme zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.  V hlavní budově se nachází jídelna s kapacitou 100 míst a čtyři učebny (klubovny).

Chatky

Ve středisku se nachází 17 dřevěných chat (6 chat čtyřlůžkových a jedenáct chat osmilůžkových). Chatky jsou vybaveny postelemi, skříněmi a dalšími úložnými prostory. Je zde zavedena elektřina a v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Sociální zařízení pro klienty ubytované ve chatkách se nachází vedle chat.

Společenské místnosti

Ve středisku jsou k dispozici 4 klubovny, které jsou vybaveny lavicemi, tabulemi na popisovače / křídy. Každá skupina tak může mít dostatek soukromí pro své aktivity. Pro hromadnější akce (diskotéky, promítání, školení, prezentace) doporučujeme využít velkou jídelnu.

Vybavení střediska

Středisko nabízí široké možnosti sportovního vyžití pro děti i dospělé. K dispozici jsou 2 hřiště – jedno na beachvolejbal, dětské hřiště s houpačkami, lanovým prvkem, stoly na stolní tenis či travnatá louka vhodná pro softbal, frisbee aj. Během jara a léta mohou klienti využít venkovní bazén se skluzavkou. Milovníci táboráků uvítají udržované ohniště. Okolní terén je vhodný pro cyklistiku.

Stravování

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně. Rekreantům nabízíme možnost zakoupení plné penze (snídaně, oběd, večeře), polopenze, či výběr ze dvou jídel. Pro dětské kolektivy jsou samozřejmostí též odpolední a dopolední svačiny. V případě zájmu zajistíme též stravování formou švédských stolů, grilování, raut aj.

Máte-li zájem o naše služby pro váš pobyt, neváhejte nás kontaktovat:

telefonicky +420 777 005 003 nebo na e-mail roman.houska@starline.cz.

Cenu za služby vám rádi zašleme na základě vaší specifikace pobytu (cena závisí na počtu osob, délce termínu, atd.)