domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Ubytování a stravování

Hledáte rekreační areál pro pořádání své akce, fotbalové soustředění, svatební oslavu, ubytování pro cyklisty, pořádáte rekreaci pro seniory?  

V našich rekreačních areálech ve Svoru  (Liberecký kraj), v Hrachově 167, v Hrachově 45  a ve Šlovicích (rekreační střediska Středočeský kraj) nabízíme možnost uspořádání různých typů skupinových pobytů. Rádi Vám nabídneme naše ubytovací prostory pro sportovní soustředění,  teambuildingy, taneční soustředění nebo rekreace pro seniory či pobyty pro církve a náboženské spolky. Střediska se dají využít i jako místo na svatbu v přírodě. Rovněž si u nás můžete pronajmout ubytovací prostory pro organizaci letních táborů či pobytů o jarních prázdninách, pořádání adaptačních kurzů, na silvestrovské oslavy, …  
Zkušenosti máme i s nabídkou ubytování a stravování pro subjekty, které organizují pobyt pro hasičské akce, pobyt pro rodiny s dětmi, jsme schopni zajistit ubytování pro mažoretky, roztleskávačky, DDM, studentské spolky, skautské oddíly…

Můžete si dohodnout pronájem střediska jako celku či jeho části. 

V případě zájmu vám kromě ubytování  a stravování pomůžeme i s organizací pobytu, umíme zajistit tzv. pobyty na klíč, včetně programu a dopravy. 

Co nabízíme: 

Všechna naše střediska disponují řadou venkovních sportovišť i vnitřních prostor vhodných pro pohybové aktivity. Pro vaše akce můžete využít např. klubovny s kapacitou cca 20 míst i velké společenské prostory (jídelnu),  v nichž se pohodlně usadí až 120 osob a také stále oblíbenější venkovní party stany vhodné pro jakékoliv aktivity (do party stanů je přivedena elektřina a mají pevné podlahy).

Naše areály řadu let neustále vylepšujeme a rekonstruujeme, takže každý rok se můžete těšit na nějaké novinky. Ubytovat se můžete buď ve zděných budovách nebo v udržovaných chatkách a srubech.  V budovách najdete jak jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, tak pokoje pro více osob se společným sociálním zařízením na chodbách.

Naši kuchaři vám uvaří domácí stravu. Jsou samozřejmě zvyklí vařit jak klasickou českou kuchyni, tak vegetariánská jídla a bezlaktózová nebo bezlepková dieta není žádný problém. Snídaně nabízíme formou švédských stolů. Najdete na nich uzeniny, sýry, obiloviny, ovoce i zeleninu. Objednat si můžete od polopenze po stravu 6krát denně (dvě svačiny, dopolední je ovocná a ještě druhá večeře).

Ve areálech jsou nejrůznější sportovní hřiště, tělocvičny, dětské venkovní hřiště, bazény. Po domluvě vám rádi zapůjčíme sportovní vybavení, které máme ve střediscích.

Všechna střediska se nacházejí stranou od obcí, nabízejí tedy ubytování v přírodě. Naši klienti tak mají možnost využít okolní lesy k vycházkám, různým hrám, orientačním běhům, … 

Parkování ve všech areálech je zdarma, stejně jako internetové připojení. 

V případě bližších informací ohledně ubytování a stravování a uspořádání Vaší akce nás prosím kontaktujte.