domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Program pro děti

Při přípravě programu vycházíme z aktuálních trendů. Cílem je, aby program byl pestrý a zajímavý. Kromě her, soutěží a sportu se snažíme zábavnou formou děti něco nového naučit.

Každý rok vymýšlíme napínavou celopobytovou hru, která děti provází po celou školu v přírodě. Ke hře každoročně natáčíme videa, které dětem spolu s živými divadelními vstupy vypravují příběh. Jednotlivé hry jsou zaměřeny na týmovou spolupráci dětí v rámci třídy, taktiku a tvořivost.

Míčové sportyfotbal, volejbal, přehazovaná, vybíjená, basketbal, ringo, softbal, badminton, stolní tenis, floorball
Netradiční sportyflagball, kin ball, minigolf, lidský fotbal, střelba ze vzduchovky, paintballové pistole a z luků se šípy
Atrakcešlapací káry, trampolíny, dětská hřiště, lezecká stěna, lanové aktivity, skákací boty, slackline, nafukovací atrakce
Společenské hryActivity, Bang, Osadníci, Times up, Scrable a řada dalších her od značky Albi a Mindok

Pro menší děti jsou v areálu houpačky a prolézačky. Ve Svoru je vybudované nové dětské hřiště. V případě hezkého počasí mohou rekreanti využít venkovní bazén.

Svoje místo v programu mají již stabilně diskotéky, soutěžní večery, táboráky nebo turnaje. Společenská místnost je vybavena profesionální technikou (světelné efekty, hudební aparatura, mikrofon, dataprojektor) a tak si děti mohou vyzkoušet například karaoke, podívat se na film nebo se pořádně vyřádit při tanci.

Doplňujícím, ale přesto velmi zajímavým programem může být návštěva profesionálních záchranářů a potápěčů,  policistů, hasičů nebo sokolníků, kteří dětem rádi předvedou své dovednosti a v rámci prevence upozorní na možná nebezpečí.

Bude-li zájem, rádi připravíme odpolední a večerní program i pro učitele. Máme připraveno mnoho tipů na výlety do okolí, učitelé mohou změřit své síly ve volejbale nebo ping pongu, ve večerních hodinách si mohou zahrát různé moderní stolní hry (Aktivity, Osadníci, Scrabble aj.), zazpívat si při kytaře u táboráku či na baru nebo se zúčastnit turnaje ve stolním fotbálku, šipkách apod. Při všech těchto aktivitách se nejen pobaví, ale lépe se i poznají se svými kolegyněmi a kolegy. Do školy se pak vrací děti i učitelé jako stmelenější kolektiv. Pokud se učitelé budou chtít do odpoledních programů aktivně či pasivně zapojit, rádi jim tuto možnost nabídneme. Rovněž tak do programu rádi zařadíme jejich další požadavky (noční bojovku, karneval, Superstar aj.)