domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Letní dětské tábory 2023

 Vážení rodiče, letní prázdniny jsou za dveřmi…

        od 1.7.2023 nás zastihnete denně na telefonním čísle 608 111 956 mezi 15-17 hod. V den střídání turnusů tj. 1.7., 12.7., 23.7. a 3.8.2023 jsme na telefonu celodenně. 

Veškeré informace k letnímu táboru jste od nás již obdrželi při prvotním přihlášení. Nezapomeňte k odjezdu dítěte na tábor: KARTIČKU POJIŠTĚNCE (kopii), LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ (opět postačí čitelná kopie), BEZINFEKČNOST A DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE. 

Pokud chcete svoje dítě přivézt přímo na letní tábor do Svoru, učiňte tak mezi 15.45 – 16.15 hod. (NE DŘÍVE)!

Odjezd autobusů z Černé mostu z Prahy je v 14.30 hod. (platí pro turnusy s odjezdem 1.7., 12.7. a 23.7.,) dostavte se však cca 60 minut před plánovaným odjezdem. Odjezd naplánovaný na 29.7. je v 9.30 hod., postačí se dostavit cca 30 minut předem. 

Děkujeme vám a těšíme se na vaše děti i letní prázdniny…

Termíny a ceny pobytů

V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, strava 6x denně, doprava zájezdovými autobusy z Prahy do RS a zpět, program (vč. většiny dopoledních zaměření), pedagogický dozor, zdravotní péče.

MístoTermínCena pobytuAkční cena platná do 15.2.2023
Svor1.7. – 12.7.2023 6 640 Kč6 440 Kč
Svor12.7. – 23.7.20236 620 Kč6 420 Kč
Svor23.7. – 3.8.20236 580 Kč6 380 Kč
Svor23.7. - 29.7.20234 700 Kč4 600 Kč
Svor29.7. - 3.8.20234 100 Kč4 000 Kč

Pokud jste již rozhodnuti, můžete vyplnit elektronickou předběžnou přihlášku.

Ubytování

Ubytování na letním dětském táboře je zajištěno v 5–6lůžkových pokojích, ve čtyřlůžkových chatkách a ve stanech s podsadou. Prohlédněte si rekreační středisko Svor. Chcete-li mít jistotu, že bude Vaše dítě ubytované ve zděné budově, připlatíte si k ceně pobytu 320 Kč. Doporučujeme pro malé děti. Chcete-li, aby bylo Vaše dítě ubytované ve stanu s podsadou, ušetříte 500 Kč z ceny pobytu

Stravování

Stravování probíhá 6× denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). V den příjezdu se jako první jídlo podává večeře. Denně děti (ve Svoru) budou mít u večeře možnost výběru ze dvou různých pokrmů (jedno jídlo je zpravidla bezmasé) .

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovými autobusy. Již dlouhá léta spolupracujeme se spolehlivým dopravcem. Odjíždíme z Prahy. Cesta do střediska, kde letní tábory probíhají, není nijak složitá. Pokud povezete své dítě přímo do areálu, mapu cesty naleznete u popisu střediska na našem webu.

Program

V dopoledních hodinách se děti na táboře věnují zájmovému kroužku, který si zvolí z naší nabídky. V odpoledních a večerních hodinách čeká děti pod vedením kvalifikovaných vedoucích bohatý program. Mohou se těšit například na celotáborovou etapovou hru s atraktivní tematikou, hry v přírodě, soutěže, sportovní klání, táborák a diskotéky se světelnými efekty. Pro zájemce každoročně připravujeme noční bojovku. Oblíbené programy dětí jsou například horolezecká stěna, střílení z luků, floorbal, šlapací formule, minigolf nebo nafukovací atrakce.

Nabídka zájmových kroužků

V rámci dopolední aktivity si děti na táboře zvolí jeden zájmový kroužek, který pravidelně navštěvují. Kroužky jsou uzpůsobeny věku dětí a jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Lektoři přistupují k dětem individuálně a snaží se rozvíjet jejich schopnosti. Na všech turnusech v RS Svor si můžete vybrat jeden z následujících kroužků:

1. Moderní tanec

Na tanečním kurzu se pod vedením profesionálního lektora děti seznámí s moderními tanečními styly jako jsou street dance, disko dance, R´n´B, hip hop, zumba a další. Na závěr pobytu čeká tanečníky slavnostní vystoupení před celým táborem. Tanečníci mohou k tréninku rovněž využít (třeba v případě nepřízně počasí) partystan.

2. Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je vhodný pro kreativní děti s fantazií. Díky bohaté výbavě našeho skladu mohou malovat barvami, uhlem nebo tuší, pracovat se samoschnoucí hmotou i přírodními materiály, kreslit na sklo nebo batikovat. Z autorských výtvorů uspořádáme výstavku a nejlepší tvůrce odměníme.

3. Sport

Pokud mají Vaše děti rády sport, je pro ně tento kroužek to pravé. Mladší děti se věnují atletice, vybíjené, přehazované, ringu, ping-pongu, vodnímu pólu a plavání; starší se naučí hrát fotbal, softbal, volejbal, kinball, flagbal a vyzkouší si horolezeckou stěnu.

4. Zálesáctví

Tento kroužek je vhodný pro děti, které se zajímají o přírodu, chtěly by si vyzkoušet, jaké to je vařit v lese, dozvědět se, jak se orientovat v terénu, naučit se uzly, šifry, střílet ze vzduchovky či morseovku. Nechybí ani základy ekologie a výlety do přírody.

5. Umělecký kroužek

Pokud mají Vaše děti zájem o zpěv, tanec, herectví, hru na hudební nástroj či by si rády vyzkoušely např. nácvik muzikálu a své filmařské dovednosti, pak je tento kroužek určen právě jim. Tento kroužek se otevírá pouze při dostatečném množství zájemců.

Elektronická přihláška

Pokud chcete mít jistotu volného místa pro Vaše dítě, vyplňte prosím předběžnou elektronickou přihlášku