domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Letní dětské tábory 2024

 Vážení rodiče, milé děti, 
     spouštíme přihlašování na letní tábory ve Svoru. 

Termíny a ceny pobytů

V ceně pobytu je zahrnuto: ubytování, strava 6x denně, doprava zájezdovými autobusy z Prahy do RS a zpět, program (vč. většiny dopoledních zaměření), pedagogický dozor, zdravotní péče.

MístoTermínCena pobytu
Svor29.6. – 10.7.2024 7 300 Kč
Svor10.7. – 21.7.20247 280 Kč
Svor21.7. – 1.8.20247 230 Kč
Svor21.7. - 27.7.20245 170 Kč
Svor27.7. - 1.8.20244 510 Kč

Pokud jste již rozhodnuti, můžete vyplnit elektronickou předběžnou přihlášku.

Ubytování

Ubytování na letním dětském táboře je zajištěno v 5–6lůžkových pokojích, ve čtyřlůžkových chatkách a ve stanech s podsadou. Prohlédněte si rekreační středisko Svor. Chcete-li mít jistotu, že bude Vaše dítě ubytované ve zděné budově, připlatíte si k ceně pobytu 350 Kč. Doporučujeme pro malé děti. Chcete-li, aby bylo Vaše dítě ubytované ve stanu s podsadou, ušetříte 500 Kč z ceny pobytu

Stravování

Stravování probíhá 6× denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). V den příjezdu se jako první jídlo podává večeře. Denně děti (ve Svoru) budou mít u večeře možnost výběru ze dvou různých pokrmů (jedno jídlo je zpravidla bezmasé) .

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovými autobusy. Již dlouhá léta spolupracujeme se spolehlivým dopravcem. Odjíždíme z Prahy. Cesta do střediska, kde letní tábory probíhají, není nijak složitá. Pokud povezete své dítě přímo do areálu, mapu cesty naleznete u popisu střediska na našem webu.

Program

V dopoledních hodinách se děti na táboře věnují zájmovému kroužku, který si zvolí z naší nabídky. V odpoledních a večerních hodinách čeká děti pod vedením kvalifikovaných vedoucích bohatý program. Mohou se těšit například na celotáborovou etapovou hru s atraktivní tematikou, hry v přírodě, soutěže, sportovní klání, táborák a diskotéky se světelnými efekty. Pro zájemce každoročně připravujeme noční bojovku. Oblíbené programy dětí jsou například horolezecká stěna, střílení z luků, floorbal, šlapací formule, minigolf nebo nafukovací atrakce.

Nabídka zájmových kroužků

V rámci dopolední aktivity si děti na táboře zvolí jeden zájmový kroužek, který pravidelně navštěvují. Kroužky jsou uzpůsobeny věku dětí a jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Lektoři přistupují k dětem individuálně a snaží se rozvíjet jejich schopnosti. Na všech turnusech v RS Svor si můžete vybrat jeden z následujících kroužků:

1. Moderní tanec

Na tanečním kurzu se pod vedením profesionálního lektora děti seznámí s moderními tanečními styly jako jsou street dance, disko dance, R´n´B, hip hop, zumba a další. Na závěr pobytu čeká tanečníky slavnostní vystoupení před celým táborem. Tanečníci mohou k tréninku rovněž využít (třeba v případě nepřízně počasí) partystan. Příplatek za kroužek je 385 Kč.

2. Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je vhodný pro kreativní děti s fantazií. Díky bohaté výbavě našeho skladu mohou malovat barvami, uhlem nebo tuší, pracovat se samoschnoucí hmotou i přírodními materiály, kreslit na sklo nebo batikovat. Z autorských výtvorů uspořádáme výstavku a nejlepší tvůrce odměníme.

3. Sport

Pokud mají Vaše děti rády sport, je pro ně tento kroužek to pravé. Mladší děti se věnují atletice, vybíjené, přehazované, ringu, ping-pongu, vodnímu pólu a plavání; starší se naučí hrát fotbal, softbal, volejbal, kinball, flagbal a vyzkouší si horolezeckou stěnu.

4. Zálesáctví

Tento kroužek je vhodný pro děti, které se zajímají o přírodu, chtěly by si vyzkoušet, jaké to je vařit v lese, dozvědět se, jak se orientovat v terénu, naučit se uzly, šifry, střílet ze vzduchovky či morseovku. Nechybí ani základy ekologie a výlety do přírody.

5. Umělecký kroužek

Pokud mají Vaše děti zájem o zpěv, tanec, herectví, hru na hudební nástroj či by si rády vyzkoušely např. nácvik muzikálu a své filmařské dovednosti, pak je tento kroužek určen právě jim. Tento kroužek se otevírá pouze při dostatečném množství zájemců.

Elektronická přihláška

Pokud chcete mít jistotu volného místa pro Vaše dítě, vyplňte prosím předběžnou elektronickou přihlášku