domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

O nás

Firma Star Line byla založena v roce 1993. V průběhu devadesátých let jsme se věnovali pořádání letních dětských táborů a zahájili jsme činnost zájmových kroužků (angličtina, tanec, bojové umění) na základních školách.

V současné době se soustředíme především na kompletní organizaci škol v přírodě, dětské letní tábory a provozování čtyř rekreačních areálů, kde vám rádi zajistíme i sportovní či taneční soustředění či jiné hromadné i individuální pobyty.

Od roku 1998 vlastníme a provozujeme rekreační středisko ve Svoru v Lužických horách. Vzhledem k tomu, že si naši klienti přáli využívat naše služby i v jiných lokalitách, zakoupili jsme v roce 2007 rekreační středisko v Hrachově na Příbramsku, které jsme v roce 2019 rozšířili o sousední areál Kymevo s kapacitou 120 lůžek a další dřevěné chatky s kapacitou 100 míst. V roce 2017 jsme se rozhodli nabídnout klientům i jiný typ ubytování a tak mezi naše střediska přibyl penzion Šlovice u Rakovníka.

Star Line – pobyty pro děti, z.s.Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. 
spolek pořádající letní tábory firma provozující rekreační střediska a pořádající školy v přírodě
IČO: 05666341IČO: 28524888

Vedení firmy

Mgr. Roman Houška

Roman má zkušenosti s dětskými pobyty od roku 1993. Na vlastní kůži si vyzkoušel, jaké je být vychovatelem na školách v přírodě, vedoucím na letních táborech i lektorem dětských kroužků. Je spoluzakladatelem firmy a dodnes se aktivně podílí na vedení 2. turnusu letního tábora ve Svoru. Vystudoval právnickou fakultu a ve firmě řídí managment a firemní strategie, dále dohlíží na chod pražských kanceláří i na kvalitu poskytovaných služeb v rekreačních střediscích. Je také spoluautorem většiny celotáborových her. V roce 2020 se podílel na založení Asociace dětské rekreace, která sdružuje spolky a rekreační areály pořádající pobyty pro děti. Roman má rád cestování, sport, sebevzdělávání a je velmi nadějným kytaristou.

Mgr. Roman Houška

Mgr. Robert Černý

Robert je jedním ze zakladatelů společnosti a na vedení firmy se podílí i dnes. Má na starosti účetnictví firmy, komunikaci s klienty před konáním pobytů a řídí provoz rekreačního střediska ve Svoru. V létě ho potkáte v roli hlavase na prvním a třetím táborovém turnuse. Ač Robert na první pohled nevypadá, tak je velmi soutěživý, jde do všech her po hlavě a nezkazí žádnou táborovou zábavu. Robert má rád rugby, absolvoval kurz přežití a rád bloudí s rodinou na výletech přírodou.

Mgr. Robert Černý

Barbora Houšková

Barča s naší firmou začala spolupracovat v roce 2007. Během svých začátků si vyzkoušela role vedoucího na letním táboře, vychovatelku na škole v přírodě, vedení školy v přírodě i letního tábora. Již řadu let má na starosti agendu letních táborů, zajišťuje personální agendu, spravuje IT ve firmě a mnoho dalšího 🙂 Mezi Barčini koníčky patří jóga, procházky s labradorkou Sandy, badminton, lyže, čtení a samozřejmě čas trávený s manželem a dvěma syny Filipem a Martinem. 

Barbora Houšková

RS Svor

Mgr. Zuzana Šebelíková

Zuzka s naší firmou spolupracuje od roku 2015, kdy získávala rok zkušenosti v roli vychovatelky na školách v přírodě. V sezóně 2016 jezdila jako hlavní vychovatelka a zdravotnice do jednoho z partnerských středisek a od roku 2017 doslova přirostla k areálu ve Svoru. Potkáte ji nejčastěji v roli hlavní vychovatelky na školách v přírodě, kde skvěle zvládá řízení pobytů i pro 250 dětí. V létě se stará především o program na letních táborech a o spokojenost všech klientů ve svorském středisku. V zimě ji najdete nejčastěji na horách s lyžemi na nohou. Ve firmě má na starosti kreativní úkoly, program na dětské pobyty a celopobytové hry. Ráda fotí, miluje hudbu a svoji kytaru, kterou se ale stydí používat na veřejnosti :). Svoji věčně usměvavou náladu a energii dobíjí nejraději v přírodě.

Mgr. Zuzana Šebelíková

Mgr. Zuzana Černá

Zuzka patří do naší firmy od jejího založení, kdy si i ona vyzkoušela roli praktikantky a vedoucí na dětských táborech a později sama úspěšně vedla tábory pro rodiče s dětmi. Dnes zajišťuje po boku svého manžela Roberta provozní záležitosti v rekreačním středisku Svor. Zuzku potkáte hlavně v létě na 1. a 3. turnuse LDT ve Svoru, kde uplatňuje své dokonalé organizační schopnosti ve vedení tábora, stará se o režim a kvalitu zájmových kroužků a její nekompromisní hvizd na prsty nepřeslechne opravdu žádné ucho. V zimě ráda brázdí svahy na lyžích a v létě se skvěle stará o zahradnické úpravy areálu.

Mgr. Zuzana Černá

Luboš Nedvěd

Luboš patří ke svorskému týmu od roku 2017, kdy nastoupil jako přísný, ale spravedlivý noční hlídač. V roce 2018 přešel na funkci provozního areálu, kde se osvědčil tak, že už si bez něj středisko neumíme představit. Pro spokojenost klientů je schopen kolikrát i kouzlit a nic pro něj není dost velkým problémem. Zařídí a vyřídí prostě všechno! Luboš je i bezkonkurenční barman a společník. Jakožto patriot z Lužických hor rád vypráví zajímavé historky z okolí a dokáže poradit třeba i kam na výlet a hlavně na houby!

Luboš Nedvěd

RS Hrachov 45

Michal Pěč

Michal je spolumajitelem a správcem rekreačního střediska v Hrachově. Vyniká svou zručností, takový hrachovský Bořek stavitel, proto pod jeho taktovkou prošel v minulých letech celý areál kompletní rekonstrukcí. Jako správný správce má samozřejmě pod palcem také údržbu, úklid i stravování. Koníčkem je mu jeho práce a renovace všeho druhu.

Michal Pěč

Honza Svoboda

Honza u nás ve firmě pracuje od roku 2019. V současnosti má na starosti celou kuchyň v Hrachově 45. Jako vyučenému kuchaři mu to nečiní nejmenší problém a strávníci si jeho kulinářské umění nemohou vynachválit. 

Honza Svoboda

RS Hrachov 167

Hanka Švarcová

Hanka je stálicí v naší firmě již od roku 2014. Nejprve jezdila na školy v přírodě jako vychovatelka a na tábory jako vedoucí. Časem se z ní, díky bohatým zkušenostem, píli a odhodlání, stala velmi schopná hlavní vychovatelka a také zdravotnice. Hanka spojila svůj firemní život převážně se střediskem Hrachov, kde nejen velmi úspěšně vede školy v přírodě pro 200 dětí, ale také se stará o spokojenost všech dalších klientů. V roce 2019 jí k srdci přirostlo naše nejnovější středisko, o které s láskou pečuje. Hanča je velmi energická, má ráda lyžování a tanec, což ocení na pobytech nejen děti. Ráda zpívá, kdykoliv a kdekoliv, ale hlavně u táboráku s kytarou.

Hanka Švarcová

RS Šlovice

Lukáš Hladík

Lukášovi neřekne nikdo jinak než Brumík. Proč? To se ho zeptejte sami, ale když ho poprvé spatříte, tak Vás minimálně jeden důvod napadne. Luky s námi začal jezdit v roce 2017 jako vychovatel na školy v přírodě, prošel postupně všemi středisky, udělal si zdravotnický kurz a stal se velmi charizmatickým a oblíbeným táborovým vedoucím. Dnes ho najdete převážně v rekreačním areálu Šlovice v roli hlavase či zdravotníka na školách v přírodě, v létě se bez něj neobejde žádný táborový turnus, kde je pověstný svou houževnatostí a skvělými motivačními schopnostmi. Brum je vášnivý hráč stolního fotbálku, zajímá se o psychologii a práci s dětským kolektivem, rád vymýšlí nové hry a rozhodně ho neurazíte nějakou sladkou dobrůtkou.

 

Lukáš Hladík