domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Tábor pro rodiče s dětmi

Jako každý rok pro Vás chystáme Tábor pro rodiče s dětmi neboli TRD. Tábory se budou konat v rekreačním středisku v Hrachově. Nabízíme Vám možnost prožít klidný týden uprostřed přírody, kde nebudete muset vymýšlet program pro Vaše děti. Ten připravíme my.

Děti se mohu těšit na tématickou celopobytovou hru, každý rok připravujeme novou.

Termíny a ceny pobytů

TermínCena pobytu pro dítě (1 – 3 roky)Dítě 4 – 12 letCena pro dospělou osobu
18.8.  –  24.8.20243 960 Kč4 670 Kč5 060 Kč
    
    

Pokud jste již rozhodnuti, můžete vyplnit elektronickou přihlášku.

Nabízíme slevu pro 2. dospělou osobu 200 Kč z ceny pobytu.

Ubytování

Ubytování je táborového typu na pokojích (dvou až pětilůžkové) v bungalovech a chatičkách (srubech). Sociální zařízení je společné pro sruby na hlavní budově. V bungalovech je pro několik pokojí též společné sociální zázemí.

Stravování

Stravování probíhá 5× denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). V den příjezdu se jako první jídlo podává večeře. Jídelníček je uzpůsoben stravování malých dětí.

Program

Náš tábor je určen zejména pro děti předškolního věku a prvního stupně ZŠ (program ale bude přichystán i pro starší děti a jejich rodiče). Vítáni jsou babičky, dědečkové i tetičky.  Zkrátka hledáme aktivní rodiny, které si rády hrají, běhají po lese a nevadí jim trochu bláta. Pro děti je připraven celodenní program, během kterého si každý den něco vyrobí, zasportují si, zahrají si hry v lese i na hřišti, naučí se nové básničky a písničky, posedíme společně u ohně, zatančíme si na karnevalu atd.

Tábor pro vás připravuje parta vedoucích, kteří mají s dětmi bohaté zkušenosti a vedení dětských táborů se věnují řadu let a už teď se na Vás těší.