domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Rekreační středisko Hrachov – poloha

Adresa

RS Star Line Hrachov 45
Chramosty č. ev. 45 (nutno uvést E 45 nebo Č.EV. 45, jinak není zaručeno doručení zásilky)
pošta Kamýk nad Vltavou
262 63

Adresu používejte pouze pro korespondenci s dětmi během pobytů na táboře či škole v přírodě. Všechny dotazy, rezervace aj. řešte prostřednictvím kontaktů pražské kanceláře.

Mapa

Rekreační středisko Star Line Hrachov se nachází v nádherné krajině v povodí říčky Brziny u vesnice Hrachov, která je vzdálena 12 km od Sedlčan a 25 km od Příbrami. V obci je autobusová zastávka, restaurace, obchod a „dům fauny“. Vzdálenost od Prahy je přibližně 70 km.

Středisko je využíváno zejména pro dětskou rekreaci (školy v přírodě, letní tábory, jazykové kurzy, sportovní soustředění), ale je vhodné i pro rodinnou rekreaci, firemní akce, školení, výlety aj.

Popis cesty autem: Pokud pojedete z Prahy, jeďte na dálnici směrem na Strakonice. Z dálnice budete sjíždět prvním sjezdem na Příbram. Hned po sjezdu z dálnice se dáte doleva směrem na Sedlčany. Touto silnicí pokračujete cca 15 km až dorazíte ke směrové ceduli navádějící na obec Hrachov. Odbočíte doprava a cca po 2 km vjedete do vesnice Hrachov. Po pravé straně minete samoobsluhu, domov fauny a po cca 100 metrech se dáte doleva. V obci se snadno zorientujete díky navigační ceduli na RS Star Line. Projedete méně udržovanou cestou z kopce cca 500 metrů, po levé straně uvidíte RS Kymevo, před sebou říčku. Tu přejedete po mostku a už jste na místě.

Popis cesty autobusem: Z Prahy pojedete autobusem ze zastávky Na Knížecí (Metro B, Anděl). Cílová zastávka se jmenuje Svatý Jan, Zrůbek. Během cesty je nutné jednou přestoupit, a to buď v Příbrami či v obci Dubno.