domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Rekreační středisko Hrachov

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km. Nachází se zde 4 přízemní zděné budovy, 10 dřevěných srubů, hlavní budova s jídelnou, společenská místnost s televizí a krbem a 8 kluboven. Klientům je k dispozici 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, bazén, houpačky, trampolína a minigolf. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem. Celková kapacita areálu je 200 osob (100 lůžek v budovách, 100 lůžek ve srubech). Možnost parkování přímo v areálu.

Objekt je vhodný k uspořádání letních dětských táborů, škol v přírodě, team buildingových školení, svateb a dalších sportovních i společenských akcí.

Areál je taktéž skvělé místo na svatbu v přírodě, ubytování sportovního soustředění, fotbalového soustředění, ubytování pro cyklisty, rekreace pro seniory,  i jakékoli jiné ubytování v přírodě jako je např. táborová základna, taneční soustředění, duchovní setkání, silvestrovské oslavy, svatební oslavy apod.

Levné ubytování ve Středočeském kraji vhodné pro rodiny, skupiny přátel i jednotlivce.

Ubytování

Zděné budovy

Ve středisku jsou rekreantům k dispozici 3 přízemní zděné budovy a jeden speciální bungalov s jednolůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením (vhodné pro náročnější klienty, učitele). Zděné budovy mají dva samostatné vchody. V každém vchodu jsou dva 5–6lůžkové pokoje a jeden pokoj dvojlůžkový. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky). Pro každou část je k dispozici samostatný sprchový kout, umyvadlo a WC. Před bungalovy je malá terasa se zahradním nábytkem k posezení.

Ubytování pro učitele

Abychom umožnili pedagogickému doprovodu dostatek soukromí, postavili jsme v každém bungalovu pokoj pro učitele, který má vlastní sociální zařízení. Učitelé tak mají děti pohodlně „pod kontrolou“. Pokud si učitelé přejí raději bydlet dál od dětí, mohou využít speciální bungalov, umístěný na druhé straně rekreačního střediska, který nabízí několik jednolůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a připojením na internet.

Sruby

Ve středisku se nachází 10 dřevěných srubů. Každý z nich je přepážkou rozdělen na dvě části, přičemž do každé se vejde až 5 osob. Sruby jsou vybaveny postelemi, skříněmi a dalšími úložnými prostory. Je zde zavedena elektřina a v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Moderní zrekonstruované sociální zařízení pro klienty ubytované ve srubech se nachází v hlavní budově.

Společenské místnosti

Ve středisku je k dispozici 8 kluboven, které jsou vybaveny lavicemi, tabulemi na popisovače a audio-vizuální technikou. Každá skupina tak může mít dostatek soukromí pro své aktivity. Pro hromadnější akce (diskotéky, promítání, školení, prezentace) doporučujeme využít velkou jídelnu, vybavenou promítacím plátnem, dataprojektorem a světelnou a zvukovou aparaturou včetně mikrofonu.

Vybavení střediska

Středisko nabízí široké možnosti sportovního vyžití pro děti i dospělé. K dispozici jsou 4 udržovaná a oplocená hřiště s příslušenstvím (3 hřiště na volejbal, jedno na nohejbal), travnaté fotbalové hřiště, stoly na stolní tenis či travnatá louka vhodná pro softbal, frisbee aj. Děti (ale nejen ony) jistě ocení trampolínu, ruský kuželník, houpačky, minigolf a nově též lidský fotbálek. V roce 2016 jsme pro naše dospělé klienty vybudovali wellness zónu. Zájemci mohou využít saunu nebo relaxovat ve vířivé vaně. Během jara a léta mohou klienti využít venkovní bazén se skluzavkou. Milovníci táboráků uvítají udržovaná ohniště, příznivci společenských her pak stolní fotbálek či elektronické šipky. Okolní terén je vhodný pro cyklistiku.

Stravování

 

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně. Rekreantům nabízíme možnost zakoupení plné penze (snídaně, oběd, večeře), polopenze, či výběr ze dvou jídel. Pro dětské kolektivy jsou samozřejmostí též odpolední a dopolední svačiny. V případě zájmu zajistíme též stravování formou švédských stolů, grilování, raut aj.

Máte-li zájem o naše služby pro váš pobyt, neváhejte nás kontaktovat:

telefonicky +420 777 005 003 nebo na e-mail roman.houska@starline.cz.

Cenu za služby vám rádi zašleme na základě vaší specifikace pobytu (cena závisí na počtu osob, délce termínu, atd.)