domů
STAR LINE
zkušenosti s dětskou rekreací od roku 1993
sledujte nás na facebooku

Práce a brigády

Manažer/ka dětských pobytů – hlavní vychovatel/ka

Charakteristika pozice, náplň práce:
Sezóna (březen až říjen)

  • organizační činnost spojená s konaným pobytem v rekreačním středisku, řízení pobytu – tj. dětí i dospělých a komunikace s nimi; na jednom pobytu se vyskytuje 150 až 250 dětí
  • programové zajištění akce (realizace předem připravené celotáborové hry a jiných akcí pro děti)
  • zajištění administrativy spojené s pobytem
  • zajišťování hladkého průběhu pobytů, tmelení kolektivu dospělých – teambuilding, zajištění příjemné atmosféry
  • dohled nad činností provozního personálu

Mimo sezónu (listopad až únor)

  • možnost práce v Praze či v RS
  • možnost čerpání dovolené a neplaceného volna
  • zvyšování vlastní kvalifikace (kurzy na PC, získávání nové kvalifikace v různých oblastech)
  • propracování koncepce následující sezóny
  • telemarketing – zjišťování spokojenosti klientů, zajišťování potřebných záležitostí pro provoz firmy (např. zjišťování cen různého zboží a služeb, zajišťování sponzorů), telefonické oslovování nové klientely – převážně Praha
  • v rekreačním středisku – inventury a revize zařízení a zboží, spolurozhodování o nových investicích a jejich realizování (nákupy vybavení – např. sportovní náčiní, nové vybavení interiérů, zařizování nových prostor v RS např. horolezecká stěna apod.)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (word, excel, internet)
  • ochotu a schopnost naučit se práci formou „samostudia“ písemných manuálů a své znalosti prokázat složením zkoušky
  • smysl pro zodpovědnost a přesné dodržování pravidel a stanovených časů
  • komunikační schopnosti a ovládání českého jazyka
  • reprezentativní vystupování
  • účast na prvním z pobytů v pozici vychovatele
  • schopnost práce s dětmi všech věkových kategorií, umění děti zaujmout, vytvořit si přirozenou autoritu
  • uvítáme „herecké“ schopnosti – ochotu sehrát dětem scénku, převléci se do kostýmu, moderovat dětem večerní show apod.
  • uvítáme zdravotní kvalifikaci (např. zdravotník zotavovacích akcí)

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • ubytování v rekreačním středisku
  • stravování 6× denně
  • k dispozici služební telefon
  • možnost volby intenzity spolupráce; nabízíme možnost vykonávat činnost na pětidenních turnusech – zpravidla od pondělí do pátku (v RS mimo Svor a Hrachov) či na sedmidenních turnusech (Svor a Hrachov)