Rekreace pro děti

Přeskočit navigaci.

O nás

Firma Star Line byla založena v roce 1993. V průběhu devadesátých let jsme se věnovali pořádání letních dětských táborů a zahájili jsme činnost zájmových kroužků (angličtina, tanec, bojové umění) na základních školách.

V současné době se soustředíme především na kompletní organizaci škol v přírodě a dětské letní tábory, ale rádi pro Vás zajistíme i sportovní či taneční soustředění či jiné hromadné i individuální pobyty.

Od roku 1998 vlastníme a provozujeme rekreační středisko ve Svoru v Lužických horách. Vzhledem k tomu, že si naši klienti přáli využívat naše služby i v jiných lokalitách, zakoupili jsme v roce 2007 rekreační středisko v Hrachově na Příbramsku. V roce 2017 jsme pořídili rekreační areál Šlovice u Rakovníka.

V současné době patří do skupiny Star Line následující firmy:

Star Line – pobyty pro děti, z.s.

firma pořádající letní dětské tábory

IČO: 05666341

CK Star Line – dětské pobyty s.r.o.

firma provozující školy v přírodě v rekreačních střediscích Svor, Hrachov, Prostřední Mlýn, Váňův statek a Šlovice IČO: 24791679
Michal Pěč firma poskytující ubytovací a stravovací služby v RS Hrachov IČO: 43696830

Vedení firmy

 • Mgr. Roman Houška

  Mgr. Roman Houška

  roman.houska@starline.cz

  Mgr. Roman Houška vystudoval právnickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů firmy a na jejím řízení se podílí dodnes. Řídí management, vymýšlí firemní strategii a vede účetnictví společnosti. Dohlíží na chod pražské kanceláře i na kvalitu poskytovaných služeb v rekreačních střediscích. Je také spoluautorem většiny celopobytových her. Svými nápady nabízí klientům stále nové a atraktivní služby.

 • Mgr. Robert Černý

  Mgr. Robert Černý

  robert.cerny@starline.cz

  Mgr. Robert Černý vystudoval filozofickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů společnosti a na vedení firmy se podílí dodnes. Má na starosti komunikaci s klienty před konáním pobytu i v jeho průběhu. Robert Černý řídí provoz rekreačního střediska Svor.

 • Bc. Zorka Houšková

  Bc. Zorka Houšková

  zorka.houskova@starline.cz

  Zorka je ve firmě vedoucí personalistiky. Vybírá zaměstnance a rovněž se stará o jejich školení a vzdělávání. Je také autorkou většiny celotáborových her, jako jsou třeba Piráti ze Svoribiku, Simpsonovi, Cestománie či Cestování v čase.

 • Michal Pěč

  Michal Pěč

  michal.pec@seznam.cz

  Michal Pěč je spolumajitelem a správcem rekreačního střediska v Hrachově, které neustále renovuje. Pod jeho taktovkou se zrekonstruovala hlavní budova, bugalovy a kuchyň. Pro děti přibyla nová trampolína, minigolf, houpačky a prolézačky. Jako správný správce má samozřejmě pod palcem také údžbu, úklid i stravování.

 • Barbora Houšková

  Barbora Houšková

  bara.houskova@starline.cz

  Barča Houšková s naší firmou spolupracuje od roku 2007. Má na starosti komunikaci s klienty v rámci letních dětských táborů. Stará se o přihlášky, řeší zařazení dětí do oddílů či dopoledních kroužků. Má na starosti chod celé kanceláře. Dále dohlíží na školy v přírodě v partnerských pracovištích.

 • Iva Pěčová

  Iva Pěčová

  pecova.i@seznam

  Iva po boku svého manžela bdí nejen nad provozem rekreačního střediska v Hrachově, ale dohlíží také na realizaci programů pro děti a je tak pravou rukou hlavním vedoucím na školách v přírodě. Iva je v Hrachově proslulá svou vynikající ledovou kávou.

Hlavní vychovatelé

 • Roman Ječný

  Roman Ječný

  hlavní vychovatel

  Roman absolvoval dvě jarní sezóny jako hlavní vychovatel a zdravotník v našich partnerských střediscích. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá s údržbou rekreačního střediska v Hrachově.

 • Barbora Nechybová, BBA

  Barbora Nechybová, BBA

  Bára je posila do našeho týmu od roku 2014. V jarních a letních měsících se s Bárou můžete setkat v některém z našich rekreačních středisek v roli hlavní vychovatelky, případně i zdravotnice. V průběhu podzimu a zimy zajišťuje chod kanceláře, věnuje se administrativě a v neposlední řadě přípravě následující sezóny. Bára ztvarnila i ústřední role v příbězích natáčených pro děti k celopobytových hrám.

 • Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová spolupracuje s naší firmou od roku 2014. Nejprve jezdila na školy v přírodě jako vychovatelka, později se z ní stala hlavní vychovatelka pobytů a rovněž kvalifikovaná zdravotnice. Hanka studuje pátým rokem Pedagogickou fakultu v Plzni. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá na personálním oddělení a rovněž s přípravou programové náplně pro následující sezónu.

 • Zuzka Šebelíková

  Zuzka Šebelíková

  Zuzka s naší firmou spolupracuje od roku 2015, v sezóně 2016 jezdila Zuzka jako hlavní vychovatelka a zdravotnice do jednoho z partnerských středisek a v sezóně 2017 jste se s ní mohli setkat zejména v RS Svor, kde skvěle zvládala řízení pobytů pro 200 - 250 dětí. Zuzka studuje Pedagogickou fakultu v Liberci.

Stálí zaměstnanci - Praha

 • Bc. Lukáš Pěč

  Bc. Lukáš Pěč

  Lukáš spolupracuje s naší firmou od roku 2017. Stará se o přípravu všech pobytů, které probíhají v rekreačním středisku ve Šlovicích a v dalších partnerských střediscích. S Lukášem se můžete potkat nejen v naší kanceláři v Hloubětíně, ale i v RS při zahajování jednotlivých pobytů. Lukáš studuje pátým rokem obor Management letecké dopravy.

RS Svor

 • Helena Procházková

  Helena Procházková

  pomocná síla v kuchyni, úklid

  Helča je posilou svorského týmu od roku 2017. Osvědčila se jako pomocná síla v kuchyni i při péči o čistotu areálu. Helena je precizní a pracovitá a vždy jí najdete dobře naladěnou.

 • Luboš Nedvěd

  Luboš Nedvěd

  noční hlídač, provozní

  S Lubošem se mohli naši klienti setkat v roce 2017 v rekreačním středisku ve Svoru. Na školách v přírodě a letních táborech se věnoval zejména zajišťování nočního klidu. Luboš je též zdatným řemeslníkem, takže se v období, kdy se pobyty nekonají, podílí na rekonstrukcích a opravách areálu.

 • Pepa Alexander

  Pepa Alexander

  údržbář

  Pepa s naší firmou spolupracuje od roku 2009. Je zručný řemeslník a dokáže si poradit s každou závadou, která se během pobytů objeví. V období, kdy se pobyty nekonají, pracuje na vylepšování rekreačního střediska Svor.

 • Vlasta Kulhavá

  Vlasta Kulhavá

  pomocná kuchařka

  Vlasta Kulhavá tráví v rekreačním středisku ve Svoru již šestou sezónu. Spolu s dalšími kolegyněmi patří do sehraného týmu kuchyňského personálu. Děti i dospělí se s ní mohou setkat při výdeji pokrmů. Svou pečlivou prací přispívá ke spokojenosti našich klientů.

 • Roman Onderka

  Roman Onderka

  kuchař

  Roman již pátým rokem zastává funkci kuchaře v rekreačním středisku ve Svoru. Spolu s kuchařským týmem pečuje o spokojená bříška našich malých i velkých rekreantů.

 • Jiří Považan

  Jiří Považan

  Jirku Považana můžete potkat v rekreačním středisku ve Svoru. Jirka je pro naši firmu velkým přínosem, protože může zastávat dvě různé funkce. Je totiž kvalifikovaným zdravotníkem a zároveň výborným kuchařem. S Jirkou se tedy naši klienti setkávají buď v kuchyni nebo na ošetřovně.

RS Hrachov

 • Lenka Jarůšková

  úklid, pomocná síla v kuchyni

  Lenka je posilou hrachovského týmu od roku 2014. Její hlavní činností je péče o čistotu v celém areálu, občas vypomáhá též v kuchyni. Lenka je pracovitá a precizní, proto se na ni může vedení firmy vždy spolehnout.

 • Květa Kousalová

  Květa Kousalová

  kuchařka

  Květa zajišťuje provoz kuchyně v rekreačním středisku v Hrachově a je velmi dobrou kuchařkou. Její kulinářské dovednosti ocení děti i dospělí. Není pro ni problém vyhovět specielním požadavkům klientů, např. se postarat o bezlepkovou dietu.

 • Josef Šarmir

  Josef Šarmir

  údržbář, noční hlídač

  Pepa je hrachovský „všeuměl“. Již několik let se stará o údržbu, opravy a rekonstrukce v celém areálu. Kromě řemesel všeho druhu zvládá Pepa také péči o teplotní pohodu rekreantů. Ve večerních hodinách také vypomáhá na baru.

 • Viktorie Švecová

  Viktorie Švecová

  pomocná síla v kuchyni, úklid

  Viktorie Švecová se stará již šestým rokem o čistotu v rekreačním  středisku v Hrachově. Díky její precizní práci jsou klienti s pořádkem v areálu vždy spokojeni. Na některých turnusech se můžete s Viky setkat též v kuchyni, kde vykonává funkci pomocné síly.

RS Šlovice

 • Jakub Stuchlík

  Jakub Stuchlík

  Kuba zastává ve Šlovicích řadu různých činností. Nejčastěji se s ním můžete setkat v místním kiosku či večer při obsluze našich klientů na baru. Kuba se na některých pobytech věnuje též péči o děti, a to jak v pozici vychovatele, tak i v pozici nočního dozoru.

 • Karolína Procházková

  úklid, pomoc v kuchyni

  Karolína má v rekreačním středisku ve Šlovicích na starosti zejména pořádek. Díky její práci jsou pokoje rekreantů i společné prostory v celém objektu stále uklizeny.

 • Miloš Hrivko

  Miloš Hrivko

  kuchař

  Miloš je od roku 2017 novým kolegou na pozici kuchaře. Kvalitu jeho kuchyně jistě ocení děti i dospělí rekreanti. Pro Miloše a jeho tým není problém připravit i speciality dle přání klientů či vyhovět zvláštním stravovacím potřebám klientů (vegetariánská kuchyně, diety).

 • Míša Vondráčková

  pomocná síla v kuchyni

  Míša pracuje v rekreačním středisku ve Šlovicích nejčastěji v kuchyni. Spolu s kuchařem tvoří dobře sehraný tým a tak nemusí mít klienti obavu, že by se výdej jídel zpozdil. Míša se stará i o čistotu, a to nejen v kuchyni, ale i v celém objektu zejména v rámci střídání jednotlivých turnusů.

 • Marta Stuchlíková

  Marta Stuchlíková

  manažerka RS Šlovice

  Marta spolupracuje s naší firmou již 15 let. V současné době se stará o chod provozu v rekreačním středisku ve Šlovicích, kam pravidelně každý týden dojíždí. Kromě spolupráce s naší firmou je Marta kantorkou na druhém stupni na základní škole.

Externisti, konzultanti

 • Tonička Machová

  Tonička Machová

  zdravotnice

  Tonička spolupracuje s naší firmou od roku 2014. V současné době je na mateřské dovolené, ale to jí nebrání ve výkonu funkce zdravotnice, kterou i s malým synem Mirečkem bez problému zvládá. V jarní sezóně 2017 jste se mohli s Toničkou setkat v Hrachově, o prázdninách v RS Svor.

 • Robert Pondrelli

  Robert Pondrelli

  vedoucí letních táborů

  Robert Pondrelli s námi jezdí na letní tábory už více než 15 let. Dohlíží zde na dodržování režimu dne, programu a táborového řádu. Někteří říkají, že je přísný, ale i přesto se i na něj děti každý rok těší. Je sportovním instruktorem a instruktorem lezení na horolezecké stěně.

 • Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková spolupracuje s naší firmou od roku 2012. Absolvovala mnoho pobytů jako vychovatelka či lektorka tance, vypomáhala na personálním oddělení a především se věnovala jednání se školami, které s námi na pobyt pojedou. V současné době pracuje Jana jako učitelka v mateřské školce, ale svou přízeň nám stále zachovává jako externí spolupracovnice.

 • Michal Kačín

  Michal Kačín

  správce webu, IT konzultant

  Michal s námi spolupracuje již 10 let. V současné době se stará o naše webové stránky a v létě má na starosti výrobu DVD pro děti. V zimním období školí naše pracovníky v práci na počítači.

 • Alena Merklová

  Alena Merklová

  účetní, daňová poradkyně

  Alena Merklová spolupracuje s firmou Star Line jako externí účetní a daňová poradkyně. Do sídla naší společnosti dochází pravidelně jednou týdně, v některých obdobích i častěji. Svou milou povahou přispívá k pohodě v týmu našich stálých spolupracovníků.

 • Nina Večerková

  Nina Večerková

  Nina spolupracuje s naší firmou od roku 2016. První sezónu strávila v kanceláři na personálním oddělení a v roce 2017 se rozhodla trávit čas s dětmi na pobytech. Kromě funkce hlavního vychovatele má též výbornou zdravotní kvalifikaci. V podzimním a zimním období spolupracuje s naší firmou externě. Nina studuje vysokou školu se zaměřením na ekonomii.

Vše