Rekreace pro děti

Přeskočit navigaci.

O nás

Firma Star Line byla založena v roce 1993. V průběhu devadesátých let jsme se věnovali pořádání letních dětských táborů a zahájili jsme činnost zájmových kroužků (angličtina, tanec, bojové umění) na základních školách.

V současné době se soustředíme především na kompletní organizaci škol v přírodě a dětské letní tábory, ale rádi pro Vás zajistíme i sportovní či taneční soustředění či jiné hromadné i individuální pobyty.

Od roku 1998 vlastníme a provozujeme rekreační středisko ve Svoru v Lužických horách. Vzhledem k tomu, že si naši klienti přáli využívat naše služby i v jiných lokalitách, zakoupili jsme v roce 2007 rekreační středisko v Hrachově na Příbramsku. V roce 2017 jsme pořídili rekreační areál Šlovice u Rakovníka.

V současné době patří do skupiny Star Line následující firmy:

Star Line – pobyty pro děti, z.s.

firma pořádající letní dětské tábory

IČO: 05666341

CK Star Line – dětské pobyty s.r.o.

firma provozující školy v přírodě v rekreačních střediscích Svor, Hrachov, Prostřední Mlýn, Váňův statek a Šlovice IČO: 24791679
Michal Pěč firma poskytující ubytovací a stravovací služby v RS Hrachov IČO: 43696830

Vedení firmy

 • Mgr. Roman Houška

  Mgr. Roman Houška

  roman.houska@starline.cz

  Mgr. Roman Houška vystudoval právnickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů firmy a na jejím řízení se podílí dodnes. Řídí management, vymýšlí firemní strategii a vede účetnictví společnosti. Dohlíží na chod pražské kanceláře i na kvalitu poskytovaných služeb v rekreačních střediscích. Je také spoluautorem většiny celopobytových her. Svými nápady nabízí klientům stále nové a atraktivní služby.

 • Mgr. Robert Černý

  Mgr. Robert Černý

  robert.cerny@starline.cz

  Mgr. Robert Černý vystudoval filozofickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů společnosti a na vedení firmy se podílí dodnes. Má na starosti komunikaci s klienty před konáním pobytu i v jeho průběhu. Robert Černý řídí provoz rekreačního střediska Svor.

 • Bc. Zorka Houšková

  Bc. Zorka Houšková

  zorka.houskova@starline.cz

  Zorka je ve firmě vedoucí personalistiky. Vybírá zaměstnance a rovněž se stará o jejich školení a vzdělávání. Je také autorkou většiny celotáborových her, jako jsou třeba Piráti ze Svoribiku, Simpsonovi, Cestománie či Cestování v čase.

 • Michal Pěč

  Michal Pěč

  michal.pec@seznam.cz

  Michal Pěč je spolumajitelem a správcem rekreačního střediska v Hrachově, které neustále renovuje. Pod jeho taktovkou se zrekonstruovala hlavní budova, bugalovy a kuchyň. Pro děti přibyla nová trampolína, minigolf, houpačky a prolézačky. Jako správný správce má samozřejmě pod palcem také údžbu, úklid i stravování.

 • Barbora Houšková

  Barbora Houšková

  bara.houskova@starline.cz

  Barča Houšková s naší firmou spolupracuje od roku 2007. Má na starosti komunikaci s klienty v rámci letních dětských táborů. Stará se o přihlášky, řeší zařazení dětí do oddílů či dopoledních kroužků. Má na starosti chod celé kanceláře. Dále dohlíží na školy v přírodě v partnerských pracovištích.

 • Iva Pěčová

  Iva Pěčová

  pecova.i@seznam

  Iva po boku svého manžela bdí nejen nad provozem rekreačního střediska v Hrachově, ale dohlíží také na realizaci programů pro děti a je tak pravou rukou hlavním vedoucím na školách v přírodě. Iva je v Hrachově proslulá svou vynikající ledovou kávou.

Hlavní vychovatelé

 • Barbora Nechybová, BBA

  Barbora Nechybová, BBA

  Bára je posila do našeho týmu od roku 2014. Nyní jezdí převážně jako hlavní vychovatelka jak do Svoru, tak do Hrachova. Je vášnivá motorkářka, má ráda děti i všelijaké domácí mazlíčky. Barča má také zdravotní kvalifikaci, také natáčela scénky k celopobytové hře Bart Simpson, Mimoň a Spongebob v říši lidí, kde ztvárnila roli čertice.

 • Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová

  Hana Švarcová spolupracuje s naší firmou již třetím rokem jako vychovatelka a hlavní vychovatelka pobytů. Letos získala i certifikát pro výkon funkce zdravotníka. S Hankou se můžete nejčastěji setkat v RS Hrachov a v letošním roce ji děti mohou vidět i v roli oblíbené animované postavy Spongeboba.

 • Zuzka Šebelíková

  Zuzka Šebelíková

  Zuzka s naší firmou jezdila řadu let jako vychovatelka, v roce 2016 spolupracovala jako hlavní vychovatelka a zdravotnice a v této pozici setrvává i na následující sezónu.

 • Nina Večerková

  Nina Večerková

  Nina spolupracuje s naší firmou druhou sezónu. První sezónu strávila v kanceláři na personálním oddělení a v roce 2017 se rozhodla trávit čas s dětmi na pobytech. Kromě funkce hlavního vychovatele má též výbornou zdravotní kvalifikaci.

Stálí zaměstnanci - Praha

 • Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková spolupracuje s naší firmou již pátým rokem. Absolvovala mnoho pobytů jako vychovatelka či lektorka tance, v současné době pracuje částečně na personálním oddělení a vypomáhá též při jednání se školami, které s námi na pobyt pojedou. Jana je též součástí hereckého týmu, který pro děti chystá scénky doprovázející celopobytové hry.

 • Katka Čechurová

  Katka Čechurová

  Katka je novou posilou našeho pražského týmu od roku 2016. Vypomáhá s administrativou spojenou s přihlašováním dětí na letní tábor a zároveň se angažuje na personálním oddělení.

 • Lukáš Pěč

  Lukáš Pěč

  Lukáš spolupracuje s naší firmou prvním rokem. Stará se o přípravu všech pobytů, které probíhají v rekreačním středisku ve Šlovicích a v dalších pronajatých areálech. S Lukášem se můžete potkat nejen v naší kanceláři v Hloubětíně, ale i v RS při zahajování jednotlivých pobytů.

 • Anna Césarová

  Anna Césarová

  Anička je novým členem personálního oddělení. Každý nový spolupracovník se s ní setká v rámci výběrového řízení a následného školení.

 • Lucie Bělohradská

  Lucie Bělohradská

  Lucka je nová posila personálního oddělení. Stará se o administrativu a zpracovává veškeré dokumenty. I když kloubí práci se studiem na vysoké škole, její přínos pro naši firmu je znatelný.

RS Svor

 • Pepa Alexander

  Pepa Alexander

  údržbář

  Pepa s naší firmou spolupracuje od roku 2009. Je zručný řemeslník a dokáže si poradit s každou závadou, která se během pobytů objeví. V období, kdy se pobyty nekonají, pracuje na vylepšování rekreačního střediska Svor.

 • Vlasta Kulhavá

  Vlasta Kulhavá

  pomocná kuchařka

  Vlasta Kulhavá tráví v rekreačním středisku ve Svoru již pátou sezónu. Spolu s dalšími kolegyněmi patří do sehraného týmu kuchyňského personálu. Děti i dospělí se s ní mohou setkat při výdeji pokrmů. Svou pečlivou prací přispívá ke spokojenosti našich klientů.

 • Roman Onderka

  Roman Onderka

  kuchař

  Roman již čtvrtým rokem zastává funkci kuchaře v rekreačním středisku ve Svoru. Spolu s kuchařským týmem pečuje o spokojená bříška našich malých i velkých rekreantů.

 • Jiří Považan

  Jiří Považan

  Jirku Považana můžete potkat v rekreačním středisku ve Svoru. Jirka je pro naši firmu velkým přínosem, protože může zastávat dvě různé funkce. Je totiž kvalifikovaným zdravotníkem a zároveň výborným kuchařem. S Jirkou se tedy naši klienti setkávají buď v kuchyni nebo na ošetřovně.

RS Hrachov

 • Květa Kousalová

  Květa Kousalová

  kuchařka

  Květa zajišťuje provoz kuchyně v rekreačním středisku v Hrachově a je velmi dobrou kuchařkou. Její kulinářské dovednosti ocení děti i dospělí. Není pro ni problém vyhovět specielním požadavkům klientů, např. se postarat o bezlepkovou dietu.

 • Josef Šarmir

  Josef Šarmir

  údržbář, noční hlídač

  Pepa je hrachovský „všeuměl“. Již několik let se stará o údržbu, opravy a rekonstrukce v celém areálu. Kromě řemesel všeho druhu zvládá Pepa také péči o teplotní pohodu rekreantů. Ve večerních hodinách také vypomáhá na baru.

 • Viktorie Švecová

  Viktorie Švecová se stará již pátým rokem o čistotu v rekreačním  středisku v Hrachově. Díky její precizní práci jsou klienti s pořádkem v areálu vždy spokojeni.

RS Šlovice

 • Marta Stuchlíková

  Marta Stuchlíková

  Marta spolupracuje s naší firmou již 15 let. V současné době se stará o chod provozu v rekreačním středisku ve Šlovicích, kam pravidelně každý týden dojíždí.

 • Petr Fuchman

  Petr Fuchman

  Petra můžete znát z letních táborů ve Svoru. V současné době pobývá částečně v rekreačním středisku ve Šlovicích, kde zajišťuje pohodlí pro naše nové klienty.

Externisti, konzultanti

 • Eva Šuchmová

  Eva Šuchmová

  hlavní vedoucí škol v přírodě a letních táborů

  Eva s naší firmou spolupracuje jako vedoucí škol v přírodě od roku 2008. Stará se o spokojenost klientů, organizuje celopobytové hry i další programy pro děti i dospělé. Profesí je paní učitelka, takže velice dobře dokáže zkrotit i ta nejdivočejší dítka. Kromě škol v přírodě jezdí i na tábory.

 • Martin Kolena

  Martin Kolena

  Hlavní vedoucí škol v přírodě, zdravotník, provozní

  Martin s naší firmou spolupracuje od roku 2011. Jako pedagog volného času zvládá bez problémů vytváření a realizaci programů pro děti a dospělé. Nejvíce času tráví v RS Hrachov. Kromě pedagogické činnosti se Martin na pobytech prezentuje i svou amatérskou „ fire show“ a tancem zumby.

 • Robert Pondrelli

  Robert Pondrelli

  vedoucí letních táborů

  Robert Pondrelli s námi jezdí na letní tábory už více než 15 let. Dohlíží zde na dodržování režimu dne, programu a táborového řádu. Někteří říkají, že je přísný, ale i přesto se i na něj děti každý rok těší. Je sportovním instruktorem a instruktorem lezení na horolezecké stěně.

 • Michal Kačín

  Michal Kačín

  správce webu, IT konzultant

  Michal s námi spolupracuje již 10 let. V současné době se stará o naše webové stránky a v létě má na starosti výrobu DVD pro děti. V zimním období školí naše pracovníky v práci na počítači.

 • Alena Merklová

  Alena Merklová

  účetní, daňová poradkyně

  Alena Merklová spolupracuje s firmou Star Line jako externí účetní a daňová poradkyně. Do sídla naší společnosti dochází pravidelně jednou týdně, v některých obdobích i častěji. Svou milou povahou přispívá k pohodě v týmu našich stálých spolupracovníků.

Vše