Rekreace pro děti

Přeskočit navigaci.

Poloha

Lidé

Vedení firmy

 • Mgr. Roman Houška

  Mgr. Roman Houška

  roman.houska@starline.cz

  Mgr. Roman Houška vystudoval právnickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů firmy a na jejím řízení se podílí dodnes. Řídí management, vymýšlí firemní strategii a vede účetnictví společnosti. Dohlíží na chod pražské kanceláře i na kvalitu poskytovaných služeb v rekreačních střediscích. Je také spoluautorem většiny celopobytových her. Svými nápady nabízí klientům stále nové a atraktivní služby.

 • Mgr. Robert Černý

  Mgr. Robert Černý

  robert.cerny@starline.cz

  Mgr. Robert Černý vystudoval filozofickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů společnosti a na vedení firmy se podílí dodnes. Má na starosti komunikaci s klienty před konáním pobytu i v jeho průběhu. Robert Černý řídí provoz rekreačního střediska Svor.

 • Barbora Houšková

  Barbora Houšková

  bara.houskova@starline.cz

  Barča Houšková s naší firmou spolupracuje od roku 2007. Má na starosti komunikaci s klienty v rámci letních dětských táborů. Stará se o přihlášky, řeší zařazení dětí do oddílů či dopoledních kroužků. Má na starosti chod celé kanceláře. Dále dohlíží na školy v přírodě v partnerských pracovištích.

 • Bc. Zorka Houšková

  Bc. Zorka Houšková

  zorka.houskova@starline.cz

  Zorka je ve firmě vedoucí personalistiky. Vybírá zaměstnance a rovněž se stará o jejich školení a vzdělávání. Je také autorkou většiny celotáborových her, jako jsou třeba Piráti ze Svoribiku, Simpsonovi, Cestománie či Cestování v čase.

 • Michal Pěč

  Michal Pěč

  michal.pec@seznam.cz

  Michal Pěč je spolumajitelem a správcem rekreačního střediska v Hrachově, které neustále renovuje. Pod jeho taktovkou se zrekonstruovala hlavní budova, bugalovy a kuchyň. Pro děti přibyla nová trampolína, minigolf, houpačky a prolézačky. Jako správný správce má samozřejmě pod palcem také údžbu, úklid i stravování.

 • Iva Pěčová

  Iva Pěčová

  pecova.i@seznam

  Iva po boku svého manžela bdí nejen nad provozem rekreačního střediska v Hrachově, ale dohlíží také na realizaci programů pro děti a je tak pravou rukou hlavním vedoucím na školách v přírodě. Iva je v Hrachově proslulá svou vynikající ledovou kávou.

Hlavní vychovatelé

 • Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová spolupracuje s naší firmou od roku 2014. Nejprve jezdila na školy v přírodě jako vychovatelka, později se z ní stala hlavní vychovatelka pobytů a rovněž kvalifikovaná zdravotnice. Hanka studuje pátým rokem Pedagogickou fakultu v Plzni. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá na personálním oddělení a rovněž s přípravou programové náplně pro následující sezónu.

 • Zuzka Šebelíková

  Zuzka Šebelíková

  Zuzka s naší firmou spolupracuje od roku 2015, v sezóně 2016 jezdila Zuzka jako hlavní vychovatelka a zdravotnice do jednoho z partnerských středisek a v sezóně 2017 jste se s ní mohli setkat zejména v RS Svor, kde skvěle zvládala řízení pobytů pro 200 - 250 dětí. Zuzka studuje Pedagogickou fakultu v Liberci.

 • Roman Ječný

  Roman Ječný

  hlavní vychovatel

  Roman absolvoval dvě jarní sezóny jako hlavní vychovatel a zdravotník v našich partnerských střediscích. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá s údržbou rekreačního střediska v Hrachově.

 • Martin Kolena

  Martin jako pedagog volného času vystudoval „vychovatelství“ a „speciální pedagogiku“ na UJEP PF CCV v Ústí nad Labem. Spolupracuje s naší firmou na pozici manažera dětských pobytů od roku 2011. Jezdil hlavně do RS v Hrachově. V roce 2018 dostudoval zdravotní školu v Brně, takže se z něj stal mimo jiné zdravotní bratr (praktická sestra). Od roku 2019 jej potkáte hlavně v RS Šlovice.

Stálí zaměstnanci - Praha

 • Bc. Lukáš Pěč

  Bc. Lukáš Pěč

  Lukáš spolupracuje s naší firmou od roku 2017. Stará se o přípravu všech pobytů, které probíhají v rekreačním středisku ve Šlovicích a v dalších partnerských střediscích. S Lukášem se můžete potkat nejen v naší kanceláři v Hloubětíně, ale i v RS při zahajování jednotlivých pobytů. Lukáš studuje pátým rokem obor Management letecké dopravy.

RS Svor

 • Luboš Nedvěd

  Luboš Nedvěd

  noční hlídač, provozní

  S Lubošem se mohli naši klienti setkat v roce 2017 v rekreačním středisku ve Svoru. Na školách v přírodě a letních táborech se věnoval zejména zajišťování nočního klidu. Luboš je též zdatným řemeslníkem, takže se v období, kdy se pobyty nekonají, podílí na rekonstrukcích a opravách areálu.

 • Pepa Alexander

  Pepa Alexander

  údržbář

  Pepa s naší firmou spolupracuje od roku 2009. Je zručný řemeslník a dokáže si poradit s každou závadou, která se během pobytů objeví. V období, kdy se pobyty nekonají, pracuje na vylepšování rekreačního střediska Svor.

 • Vlasta Kulhavá

  Vlasta Kulhavá

  pomocná kuchařka

  Vlasta Kulhavá tráví v rekreačním středisku ve Svoru již šestou sezónu. Spolu s dalšími kolegyněmi patří do sehraného týmu kuchyňského personálu. Děti i dospělí se s ní mohou setkat při výdeji pokrmů. Svou pečlivou prací přispívá ke spokojenosti našich klientů.

 • Jiří Považan

  Jiří Považan

  Jirku Považana můžete potkat v rekreačním středisku ve Svoru. Jirka je pro naši firmu velkým přínosem, protože může zastávat dvě různé funkce. Je totiž kvalifikovaným zdravotníkem a zároveň výborným kuchařem. S Jirkou se tedy naši klienti setkávají buď v kuchyni nebo na ošetřovně.

RS Hrachov

 • Lenka Jarůšková

  úklid, pomocná síla v kuchyni

  Lenka je posilou hrachovského týmu od roku 2014. Její hlavní činností je péče o čistotu v celém areálu, občas vypomáhá též v kuchyni. Lenka je pracovitá a precizní, proto se na ni může vedení firmy vždy spolehnout.

 • Květa Kousalová

  Květa Kousalová

  kuchařka

  Květa zajišťuje provoz kuchyně v rekreačním středisku v Hrachově a je velmi dobrou kuchařkou. Její kulinářské dovednosti ocení děti i dospělí. Není pro ni problém vyhovět specielním požadavkům klientů, např. se postarat o bezlepkovou dietu.

 • Viktorie Švecová

  Viktorie Švecová

  pomocná síla v kuchyni, úklid

  Viktorie Švecová se stará již šestým rokem o čistotu v rekreačním  středisku v Hrachově. Díky její precizní práci jsou klienti s pořádkem v areálu vždy spokojeni. Na některých turnusech se můžete s Viky setkat též v kuchyni, kde vykonává funkci pomocné síly.

RS Šlovice

 • Marta Stuchlíková

  Marta Stuchlíková

  manažerka RS Šlovice

  Marta spolupracuje s naší firmou již 15 let. V současné době se stará o chod provozu v rekreačním středisku ve Šlovicích, kam pravidelně každý týden dojíždí. Kromě spolupráce s naší firmou je Marta kantorkou na druhém stupni na základní škole.

 • Leona Zátrochová

  Vedoucí kuchařka

 • Kamila Ječná

  Kuchařka

Externisti, konzultanti

 • Eva Šuchmová

  Eva Šuchmová

  hlavní vedoucí škol v přírodě a letních táborů

  Eva s naší firmou spolupracuje jako vedoucí škol v přírodě od roku 2008. Stará se o spokojenost klientů, organizuje celopobytové hry i další programy pro děti i dospělé. Profesí je paní učitelka, takže velice dobře dokáže zkrotit i ta nejdivočejší dítka. Kromě škol v přírodě jezdí i na tábory.

 • Robert Pondrelli

  Robert Pondrelli

  vedoucí letních táborů

  Robert Pondrelli s námi jezdí na letní tábory už více než 15 let. Dohlíží zde na dodržování režimu dne, programu a táborového řádu. Někteří říkají, že je přísný, ale i přesto se i na něj děti každý rok těší. Je sportovním instruktorem a instruktorem lezení na horolezecké stěně.

 • Michal Kačín

  Michal Kačín

  správce webu, IT konzultant

  Michal s námi spolupracuje již 10 let. V současné době se stará o naše webové stránky a v létě má na starosti výrobu DVD pro děti. V zimním období školí naše pracovníky v práci na počítači.

 • Alena Merklová

  Alena Merklová

  účetní, daňová poradkyně

  Alena Merklová spolupracuje s firmou Star Line jako externí účetní a daňová poradkyně. Do sídla naší společnosti dochází pravidelně jednou týdně, v některých obdobích i častěji. Svou milou povahou přispívá k pohodě v týmu našich stálých spolupracovníků.

Vše

  Kalendář akcí

  Nekonají se žádné akce.

  Již proběhlé akce

  Akce za rok 2010

  11. 11. 2010,
  dsfsd (více informací »»»)

  20. 10. 2010 - 22. 10. 2010, Praha
  Aleš (více informací »»»)

  15. 10. 2010, Fatef
  FAcebrtsd (více informací »»»)

  6. 10. 2010,
  test (více informací »»»)

  Akce za rok 2009

  6. 10. 2009 - 15. 10. 2009, Brno
  Testovací den (více informací »»»)