Rekreace pro děti

Přeskočit navigaci.

Poloha

Lidé

Vedení firmy

 • Mgr. Roman Houška

  Mgr. Roman Houška

  roman.houska@starline.cz

  Roman má zkušenosti s dětskými pobyty od roku 1993. Na vlastní kůži si vyzkoušel, jaké je být vychovatelem na školách v přírodě, vedoucím na letních táborech i lektorem dětských kroužků. Je spoluzakladatelem firmy a dodnes se aktivně podílí na vedení 2. turnusu letního tábora ve Svoru. Vystudoval právnickou fakultu a ve firmě řídí managment a firemní strategie, dále dohlíží na chod pražských kanceláří i na kvalitu poskytovaných služeb v rekreačních střediscích. Je také spoluautorem většiny celotáborových her. V roce 2020 se podílel na založení Asociace dětské rekreace, která sdružuje spolky a rekreační areály pořádající pobyty pro děti. Roman má rád cestování, sport, sebevzdělávání a je velmi nadějným kytaristou.

 • Mgr. Robert Černý

  Mgr. Robert Černý

  robert.cerny@starline.cz

  Robert je jedním ze zakladatelů společnosti a na vedení firmy se podílí i dnes. Má na starosti účetnictví firmy, komunikaci s klienty před konáním pobytů a řídí provoz rekreačního střediska ve Svoru. V létě ho potkáte v roli hlavase na prvním a třetím táborovém turnuse. Ač Robert na první pohled nevypadá, tak je velmi soutěživý, jde do všech her po hlavě a nezkazí žádnou táborovou zábavu. Robert má rád rugby, absolvoval kurz přežití a rád bloudí s rodinou na výletech přírodou.

 • Michal Pěč

  Michal Pěč

  michal.pec@seznam.cz

  Michal je spolumajitelem a správcem rekreačního střediska v Hrachově. Vyniká svou zručností, takový hrachovský Bořek stavitel, proto pod jeho taktovkou prošel v minulých letech celý areál kompletní rekonstrukcí. Jako správný správce má samozřejmě pod palcem také údržbu, úklid i stravování. Koníčkem je mu jeho práce a renovace všeho druhu.

 • Barbora Houšková

  Barbora Houšková

  bara.houskova@starline.cz

  Bára s naší firmou začala spolupracovat v roce 2007, v minulých letech si prošla role vedoucího na letním táboře i vychovatele na školách v přírodě. V současné době má na starosti agendu letních táborů, zajišťuje personalistiku a management spojený s obsazováním areálů. Díky Barčiným organizačním schopnostem je zabezpečeno "zrychlené" fungování firmy a chod rodiny Houškových včetně nejnovějšího psího přírůstku Sandy, který jak se zdá bude dosahovat velikosti německé dogy. Mezi Báry koníčky patří badminton, lyže, čtení a hudba.

 • Mgr. Zuzana Černá

  Mgr. Zuzana Černá

  zuz.cer@seznam.cz

  Zuzka patří do naší firmy od jejího založení, kdy si i ona vyzkoušela roli praktikantky a vedoucí na dětských táborech a později sama úspěšně vedla tábory pro rodiče s dětmi. Dnes zajišťuje po boku svého manžela Roberta provozní záležitosti v rekreačním středisku Svor. Od roku 2017, kdy jsme pořídili rekreační středisko Šlovice, je pracovně angažována i zde. Zuzku potkáte v létě na 1. a 3. turnuse LDT ve Svoru, kde uplatňuje své dokonalé organizační schopnosti ve vedení tábora, stará se o režim a kvalitu zájmových kroužků a její nekompromisní hvizd na prsty nepřeslechne opravdu žádné ucho. V zimě ráda brázdí svahy na lyžích a v létě se skvěle stará o zahradnické úpravy areálů.

Hlavní vychovatelé

 • Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová

  Hanka je stálicí v naší firmě již od roku 2014. Nejprve jezdila na školy v přírodě jako vychovatelka a na tábory jako vedoucí. Časem se z ní, díky bohatým zkušenostem, píli a odhodlání, stala velmi schopná hlavní vychovatelka a také zdravotnice. Hanka spojila svůj firemní život převážně se střediskem Hrachov, kde nejen velmi úspěšně vede školy v přírodě pro 200 dětí, ale také se stará o spokojenost všech dalších klientů. V roce 2019 jí k srdci přirostlo naše nejnovější středisko Kymevo, o které s láskou pečuje. V červenci se s ní děti mohou setkat na druhém táborovém turnuse. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá v pražské kanceláři s přípravami pobytů, s programovou náplní pro následující sezónu a na personálním oddělení. Hanča je velmi energická, má ráda lyžování a tanec, což ocení na pobytech nejen děti. Ráda zpívá, kdykoliv a kdekoliv, ale hlavně u táboráku s kytarou.

 • Zuzka Šebelíková

  Zuzka Šebelíková

  Zuzka s naší firmou spolupracuje od roku 2015, kdy získávala rok zkušenosti v roli vychovatelky na školách v přírodě. V sezóně 2016 jezdila jako hlavní vychovatelka a zdravotnice do jednoho z partnerských středisek a od roku 2017 doslova přirostla k areálu ve Svoru. Potkáte ji nejčastěji v roli hlavní vychovatelky na školách v přírodě, kde skvěle zvládá řízení pobytů i pro 250 dětí. V létě se stará především o program na letních táborech a o spokojenost všech klientů ve svorském středisku. V zimě ji najdete nejčastěji na horách s lyžemi na nohou. Ve firmě má na starosti kreativní úkoly, program na dětské pobyty a celopobytové hry. Ráda fotí, miluje hudbu a svoji kytaru, kterou se ale stydí používat na veřejnosti :). Svoji věčně usměvavou náladu a energii dobíjí nejraději v přírodě.

 • Lukáš Hladík

  Lukášovi neřekne nikdo jinak než Brumík. Proč? To se ho zeptejte sami, ale když ho poprvé spatříte, tak Vás minimálně jeden důvod napadne. Luky s námi začal jezdit v roce 2017 jako vychovatel na školy v přírodě, prošel postupně všemi středisky, udělal si zdravotnický kurz a stal se velmi charizmatickým a oblíbeným táborovým vedoucím. Dnes ho najdete převážně v rekreačním areálu Šlovice v roli hlavase či zdravotníka na školách v přírodě, v létě se bez něj neobejde žádný táborový turnus, kde je pověstný svou houževnatostí a skvělými motivačními schopnostmi. Brum je velmi vášnivý hráč stolního fotbálku, zajímá se o psychologii a práci s dětským kolektivem, rád vymýšlí nové hry a rozhodně ho neurazíte nějakou sladkou dobrůtkou.

RS Svor

 • Luboš Nedvěd

  Luboš Nedvěd

  provozní

  Luboš patří ke svorskému týmu od roku 2017, kdy nastoupil jako přísný, ale spravedlivý noční hlídač. V roce 2018 přešel na funkci provozního areálu, kde se osvědčil tak, že už si bez něj středisko neumíme představit. Pro spokojenost klientů je schopen kolikrát i kouzlit a nic pro něj není dost velkým problémem. Zařídí a vyřídí prostě všechno! Luboš je i bezkonkurenční barman a společník. Jakožto patriot z Lužických hor rád vypráví zajímavé historky z okolí a dokáže poradit třeba i kam na výlet a hlavně na houby!

 • manželé Bakalárovi

  Vláďa se svou ženou Maruškou nastoupili do rekreačního střediska Svor v roce 2018. Vláďa je samostatný a šikovný kuchař, ale zvládne zastat i práci v údržbě a provozu areálu, o který se pečlivě stará především v zimním období. Maruška má na starosti úklid kuchyně a celého střediska. Svou pracovitostí, smíchem a systematičností, hlavně při výdejích ložního prádla, přispívá ke spokojenosti našich klientů. Radost jí i nám dělá okrasná skalka, kterou by jí mohli závidět i profesionální zahradníci.

 • Pavel Bareš

  Pavel Bareš

  Pavel je svorskou stálicí již řadu let. V minulých sezónách se s ním setkaly zejména starší děti jako s vychovatelem nejen na školách v přírodě. Dnes vypomáhá nováčkům s výběrem pomůcek v táborovém skladu, školením a realizací třídních a oddílových programů.  Je pravou rukou a rádcem hlavního vychovatele např. při etapách celopobytových her. V areálu vypomáhá i v kuchyni a na provoze.

 • Hanka Papůchová

  Hanka Papůchová

  pomocná síla v kuchyni

  Hanička je mnoho let součástí svorského týmu. Pomáhá v kuchyni a při úklidu střediska. Je to takové naše svorské sluníčko ze Slovenska. Je pověstná svou dobrou náladou a písničkou na rtech.

RS Hrachov

 • Robin Kiezler

  Robin Kiezler

  kuchař

  Robin nastoupil do naší firmy jako pomocný kuchař v roce 2018. Postupně si prošel všemi našimi středisky a svou pílí se vypracoval na samostatného kuchaře. Dnes jeho pokrmy klienti vychvalují v rekreačním středisku Hrachov a Kymevo, kde se stal nedílnou součástí stálého týmu. Vždy s úsměvem a dobře naladěn se na Vás těší u výdejního okénka.

RS Šlovice

 • Ivan Gočov

  Ivan Gočov

  provozní, údržbář

  Ivan se poprvé zapsal do historie naší firmy v roce 2018, nejprve jako noční hlídač, poté jako údržbář a zdatný řemeslník ve Svoru. V současné době působí nastálo v rekreačním středisku Šlovice jako provozní, kde má na starosti údržbu celého objektu. Jeho vtipnými glosami a věčně dobrou náladou přispívá se svými kolegy k šíření pozitivní atmosféry celým střediskem.

 • Leona Zátrochová

  Leona Zátrochová

  vedoucí kuchařka

  Leona je nedílnou součástí rekreačního střediska Šlovice již řadu let. Její skvostná jídla milují jak děti, tak dospělí. Neméně oblíbené jsou leoniny domácí koláče, buchty a dorty, které velmi ráda peče i nad rámec svých pracovních povinností, takže se připravte, že ze Šlovic se odjíždí v kalhotách na gumu. Pověstný je její smysl pro humor, smích, nezkrotná energie a nepřeberné množství životních mouder a příběhů.


 • Dana Hrbková

  Dana Hrbková

  pomocná síla v kuchyni, úklid

  Dana působí v rekreačním středisku ve Šlovicích od roku 2019 - pomáhá v kuchyni a stará se o pořádek v celém areálu. Dana je proslulá svým vtipem, takže v její společnosti se nikdo opravdu nenudí.

Externisti, konzultanti

 • Alena Merklová

  Alena Merklová

  účetní, daňová poradkyně

  Alena spolupracuje s firmou Star Line jako externí účetní a daňová poradkyně. Do sídla naší společnosti dochází pravidelně jednou týdně, v některých obdobích i častěji. Svou milou povahou přispívá k pohodě v týmu našich stálých spolupracovníků.

 • Radek Macháček

  účetní

  Radek se zapojil do činnosti naší firmy v roce 2019 v pozici účetního. Svou letitou praxí přispívá k řádnému zpracování našeho účetnictví.

 • Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková

  Janča spolupracuje s naší firmou od roku 2012. Absolvovala mnoho pobytů jako vychovatelka či lektorka tance, vypomáhala na personálním oddělení a především se věnovala jednání se školami, které s námi na pobyt pojedou. V současné době pracuje jako učitelka na základní škole, ale svou přízeň nám stále zachovává hlavně na letních táborech a při tvorbě programů na následující sezóny.

 • Tonička Machová

  Tonička Machová

  Tonička spolupracuje s naší firmou od roku 2014. Dříve byla součástí stálého vychovatelského týmu. V jarní sezóně 2017 jste se mohli s Toničkou setkat v Hrachově v roli zdravotnice. V současné době pracuje jako učitelka v lesní školce a s námi jezdí alespoň na letní tábory. Svou nepřebernou fantazií a znalostí her přispívá k tvorbě nových programů pro další sezóny.

 • Robert Pondrelli

  Robert Pondrelli

  lektor sportu

  Pondy spolupracoval s naší firmou v minulých letech velmi intenzivně a měl na starosti chod celého tábora. V současné době stále pracuje jako učitel tělesné výchovy na základní škole. Ve volnu si užívá se svou psí kámoškou Bellinkou odpočinek a procházky. K nám se vrací na letní tábory v roli instruktora sportu. Někdo říká, že je přísný, ale i přesto se na něj i na jeho legendární hlášky děti každý rok těší.

Vše

  Kalendář akcí

  Nekonají se žádné akce.

  Již proběhlé akce

  Akce za rok 2010

  11. 11. 2010,
  dsfsd (více informací »»»)

  20. 10. 2010 - 22. 10. 2010, Praha
  Aleš (více informací »»»)

  15. 10. 2010, Fatef
  FAcebrtsd (více informací »»»)

  6. 10. 2010,
  test (více informací »»»)

  Akce za rok 2009

  6. 10. 2009 - 15. 10. 2009, Brno
  Testovací den (více informací »»»)

   

  adr-1

  campcr