Rekreace pro děti

Přeskočit navigaci.

Poloha

Lidé

Vedení firmy

 • Mgr. Roman Houška

  Mgr. Roman Houška

  roman.houska@starline.cz

  Mgr. Roman Houška vystudoval právnickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů firmy a na jejím řízení se podílí dodnes. Řídí management, vymýšlí firemní strategii a vede účetnictví společnosti. Dohlíží na chod pražské kanceláře i na kvalitu poskytovaných služeb v rekreačních střediscích. Je také spoluautorem většiny celopobytových her. Svými nápady nabízí klientům stále nové a atraktivní služby.

 • Mgr. Robert Černý

  Mgr. Robert Černý

  robert.cerny@starline.cz

  Mgr. Robert Černý vystudoval filozofickou fakultu. Je jedním ze zakladatelů společnosti a na vedení firmy se podílí dodnes. Má na starosti komunikaci s klienty před konáním pobytu i v jeho průběhu. Robert Černý řídí provoz rekreačního střediska Svor.

 • Bc. Zorka Houšková

  Bc. Zorka Houšková

  zorka.houskova@starline.cz

  Zorka je ve firmě vedoucí personalistiky. Vybírá zaměstnance a rovněž se stará o jejich školení a vzdělávání. Je také autorkou většiny celotáborových her, jako jsou třeba Piráti ze Svoribiku, Simpsonovi, Cestománie či Cestování v čase.

 • Michal Pěč

  Michal Pěč

  michal.pec@seznam.cz

  Michal Pěč je spolumajitelem a správcem rekreačního střediska v Hrachově, které neustále renovuje. Pod jeho taktovkou se zrekonstruovala hlavní budova, bugalovy a kuchyň. Pro děti přibyla nová trampolína, minigolf, houpačky a prolézačky. Jako správný správce má samozřejmě pod palcem také údžbu, úklid i stravování.

 • Barbora Houšková

  Barbora Houšková

  bara.houskova@starline.cz

  Barča Houšková s naší firmou spolupracuje od roku 2007. Má na starosti komunikaci s klienty v rámci letních dětských táborů. Stará se o přihlášky, řeší zařazení dětí do oddílů či dopoledních kroužků. Má na starosti chod celé kanceláře. Dále dohlíží na školy v přírodě v partnerských pracovištích.

 • Iva Pěčová

  Iva Pěčová

  pecova.i@seznam

  Iva po boku svého manžela bdí nejen nad provozem rekreačního střediska v Hrachově, ale dohlíží také na realizaci programů pro děti a je tak pravou rukou hlavním vedoucím na školách v přírodě. Iva je v Hrachově proslulá svou vynikající ledovou kávou.

Hlavní vychovatelé

 • Roman Ječný

  Roman Ječný

  hlavní vychovatel

  Roman absolvoval dvě jarní sezóny jako hlavní vychovatel a zdravotník v našich partnerských střediscích. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá s údržbou rekreačního střediska v Hrachově.

 • Barbora Nechybová, BBA

  Barbora Nechybová, BBA

  Bára je posila do našeho týmu od roku 2014. V jarních a letních měsících se s Bárou můžete setkat v některém z našich rekreačních středisek v roli hlavní vychovatelky, případně i zdravotnice. V průběhu podzimu a zimy zajišťuje chod kanceláře, věnuje se administrativě a v neposlední řadě přípravě následující sezóny. Bára ztvarnila i ústřední role v příbězích natáčených pro děti k celopobytových hrám.

 • Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová

  Hanka Švarcová spolupracuje s naší firmou od roku 2014. Nejprve jezdila na školy v přírodě jako vychovatelka, později se z ní stala hlavní vychovatelka pobytů a rovněž kvalifikovaná zdravotnice. Hanka studuje pátým rokem Pedagogickou fakultu v Plzni. V období, kdy se pobyty nekonají, vypomáhá na personálním oddělení a rovněž s přípravou programové náplně pro následující sezónu.

 • Zuzka Šebelíková

  Zuzka Šebelíková

  Zuzka s naší firmou spolupracuje od roku 2015, v sezóně 2016 jezdila Zuzka jako hlavní vychovatelka a zdravotnice do jednoho z partnerských středisek a v sezóně 2017 jste se s ní mohli setkat zejména v RS Svor, kde skvěle zvládala řízení pobytů pro 200 - 250 dětí. Zuzka studuje Pedagogickou fakultu v Liberci.

Stálí zaměstnanci - Praha

 • Bc. Lukáš Pěč

  Bc. Lukáš Pěč

  Lukáš spolupracuje s naší firmou od roku 2017. Stará se o přípravu všech pobytů, které probíhají v rekreačním středisku ve Šlovicích a v dalších partnerských střediscích. S Lukášem se můžete potkat nejen v naší kanceláři v Hloubětíně, ale i v RS při zahajování jednotlivých pobytů. Lukáš studuje pátým rokem obor Management letecké dopravy.

RS Svor

 • Helena Procházková

  Helena Procházková

  pomocná síla v kuchyni, úklid

  Helča je posilou svorského týmu od roku 2017. Osvědčila se jako pomocná síla v kuchyni i při péči o čistotu areálu. Helena je precizní a pracovitá a vždy jí najdete dobře naladěnou.

 • Luboš Nedvěd

  Luboš Nedvěd

  noční hlídač, provozní

  S Lubošem se mohli naši klienti setkat v roce 2017 v rekreačním středisku ve Svoru. Na školách v přírodě a letních táborech se věnoval zejména zajišťování nočního klidu. Luboš je též zdatným řemeslníkem, takže se v období, kdy se pobyty nekonají, podílí na rekonstrukcích a opravách areálu.

 • Pepa Alexander

  Pepa Alexander

  údržbář

  Pepa s naší firmou spolupracuje od roku 2009. Je zručný řemeslník a dokáže si poradit s každou závadou, která se během pobytů objeví. V období, kdy se pobyty nekonají, pracuje na vylepšování rekreačního střediska Svor.

 • Vlasta Kulhavá

  Vlasta Kulhavá

  pomocná kuchařka

  Vlasta Kulhavá tráví v rekreačním středisku ve Svoru již šestou sezónu. Spolu s dalšími kolegyněmi patří do sehraného týmu kuchyňského personálu. Děti i dospělí se s ní mohou setkat při výdeji pokrmů. Svou pečlivou prací přispívá ke spokojenosti našich klientů.

 • Roman Onderka

  Roman Onderka

  kuchař

  Roman již pátým rokem zastává funkci kuchaře v rekreačním středisku ve Svoru. Spolu s kuchařským týmem pečuje o spokojená bříška našich malých i velkých rekreantů.

 • Jiří Považan

  Jiří Považan

  Jirku Považana můžete potkat v rekreačním středisku ve Svoru. Jirka je pro naši firmu velkým přínosem, protože může zastávat dvě různé funkce. Je totiž kvalifikovaným zdravotníkem a zároveň výborným kuchařem. S Jirkou se tedy naši klienti setkávají buď v kuchyni nebo na ošetřovně.

RS Hrachov

 • Lenka Jarůšková

  úklid, pomocná síla v kuchyni

  Lenka je posilou hrachovského týmu od roku 2014. Její hlavní činností je péče o čistotu v celém areálu, občas vypomáhá též v kuchyni. Lenka je pracovitá a precizní, proto se na ni může vedení firmy vždy spolehnout.

 • Květa Kousalová

  Květa Kousalová

  kuchařka

  Květa zajišťuje provoz kuchyně v rekreačním středisku v Hrachově a je velmi dobrou kuchařkou. Její kulinářské dovednosti ocení děti i dospělí. Není pro ni problém vyhovět specielním požadavkům klientů, např. se postarat o bezlepkovou dietu.

 • Josef Šarmir

  Josef Šarmir

  údržbář, noční hlídač

  Pepa je hrachovský „všeuměl“. Již několik let se stará o údržbu, opravy a rekonstrukce v celém areálu. Kromě řemesel všeho druhu zvládá Pepa také péči o teplotní pohodu rekreantů. Ve večerních hodinách také vypomáhá na baru.

 • Viktorie Švecová

  Viktorie Švecová

  pomocná síla v kuchyni, úklid

  Viktorie Švecová se stará již šestým rokem o čistotu v rekreačním  středisku v Hrachově. Díky její precizní práci jsou klienti s pořádkem v areálu vždy spokojeni. Na některých turnusech se můžete s Viky setkat též v kuchyni, kde vykonává funkci pomocné síly.

RS Šlovice

 • Jakub Stuchlík

  Jakub Stuchlík

  Kuba zastává ve Šlovicích řadu různých činností. Nejčastěji se s ním můžete setkat v místním kiosku či večer při obsluze našich klientů na baru. Kuba se na některých pobytech věnuje též péči o děti, a to jak v pozici vychovatele, tak i v pozici nočního dozoru.

 • Karolína Procházková

  úklid, pomoc v kuchyni

  Karolína má v rekreačním středisku ve Šlovicích na starosti zejména pořádek. Díky její práci jsou pokoje rekreantů i společné prostory v celém objektu stále uklizeny.

 • Miloš Hrivko

  Miloš Hrivko

  kuchař

  Miloš je od roku 2017 novým kolegou na pozici kuchaře. Kvalitu jeho kuchyně jistě ocení děti i dospělí rekreanti. Pro Miloše a jeho tým není problém připravit i speciality dle přání klientů či vyhovět zvláštním stravovacím potřebám klientů (vegetariánská kuchyně, diety).

 • Míša Vondráčková

  pomocná síla v kuchyni

  Míša pracuje v rekreačním středisku ve Šlovicích nejčastěji v kuchyni. Spolu s kuchařem tvoří dobře sehraný tým a tak nemusí mít klienti obavu, že by se výdej jídel zpozdil. Míša se stará i o čistotu, a to nejen v kuchyni, ale i v celém objektu zejména v rámci střídání jednotlivých turnusů.

 • Marta Stuchlíková

  Marta Stuchlíková

  manažerka RS Šlovice

  Marta spolupracuje s naší firmou již 15 let. V současné době se stará o chod provozu v rekreačním středisku ve Šlovicích, kam pravidelně každý týden dojíždí. Kromě spolupráce s naší firmou je Marta kantorkou na druhém stupni na základní škole.

Externisti, konzultanti

 • Tonička Machová

  Tonička Machová

  zdravotnice

  Tonička spolupracuje s naší firmou od roku 2014. V současné době je na mateřské dovolené, ale to jí nebrání ve výkonu funkce zdravotnice, kterou i s malým synem Mirečkem bez problému zvládá. V jarní sezóně 2017 jste se mohli s Toničkou setkat v Hrachově, o prázdninách v RS Svor.

 • Robert Pondrelli

  Robert Pondrelli

  vedoucí letních táborů

  Robert Pondrelli s námi jezdí na letní tábory už více než 15 let. Dohlíží zde na dodržování režimu dne, programu a táborového řádu. Někteří říkají, že je přísný, ale i přesto se i na něj děti každý rok těší. Je sportovním instruktorem a instruktorem lezení na horolezecké stěně.

 • Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková

  Jana Kabelíková spolupracuje s naší firmou od roku 2012. Absolvovala mnoho pobytů jako vychovatelka či lektorka tance, vypomáhala na personálním oddělení a především se věnovala jednání se školami, které s námi na pobyt pojedou. V současné době pracuje Jana jako učitelka v mateřské školce, ale svou přízeň nám stále zachovává jako externí spolupracovnice.

 • Michal Kačín

  Michal Kačín

  správce webu, IT konzultant

  Michal s námi spolupracuje již 10 let. V současné době se stará o naše webové stránky a v létě má na starosti výrobu DVD pro děti. V zimním období školí naše pracovníky v práci na počítači.

 • Alena Merklová

  Alena Merklová

  účetní, daňová poradkyně

  Alena Merklová spolupracuje s firmou Star Line jako externí účetní a daňová poradkyně. Do sídla naší společnosti dochází pravidelně jednou týdně, v některých obdobích i častěji. Svou milou povahou přispívá k pohodě v týmu našich stálých spolupracovníků.

 • Nina Večerková

  Nina Večerková

  Nina spolupracuje s naší firmou od roku 2016. První sezónu strávila v kanceláři na personálním oddělení a v roce 2017 se rozhodla trávit čas s dětmi na pobytech. Kromě funkce hlavního vychovatele má též výbornou zdravotní kvalifikaci. V podzimním a zimním období spolupracuje s naší firmou externě. Nina studuje vysokou školu se zaměřením na ekonomii.

Vše

  Kalendář akcí

  Nekonají se žádné akce.

  Již proběhlé akce

  Akce za rok 2010

  11. 11. 2010,
  dsfsd (více informací »»»)

  20. 10. 2010 - 22. 10. 2010, Praha
  Aleš (více informací »»»)

  15. 10. 2010, Fatef
  FAcebrtsd (více informací »»»)

  6. 10. 2010,
  test (více informací »»»)

  Akce za rok 2009

  6. 10. 2009 - 15. 10. 2009, Brno
  Testovací den (více informací »»»)